Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák szerintetek mennyire...

Anyukák szerintetek mennyire normális így a boltban szoptatni?

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 11. 11:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk ehhez nem kell mell, en az utcán meg buszon az arcomba csamcsogva zabálókat is utálom, meg szagolni az undorító fasírtos zsömléiket meg kénszagú keménytojásaikat. Miért nem lehet diszkréten megoldani, vagy kibírni egy felreeső helyig.
2023. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

3 évig szoptattam, soha nem kerültem ilyen helyzetbe. Bár én nem vagyok ellene a nyilvános szoptatásnak, de ez nekem is sok, de biztos az óriás mellek miatt...


Én gyerekemet 1 éves kora felett már csak otthon szoptattam, amíg kisebb volt, nem mentünk nagy utakra, csak a közelbe és onnan rögtön haza, ha valami. Bár covid időszak volt, nem is nagyon lehetett csavarogni.

2023. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tiktoker mindenhol kidobja. Ez a fétise, egyáltalán nem azt a hatást éri el ami eredetileg lennie kellene az üzenetnek.
2023. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
12 vagyok: 1 éves kora előtt párszor volt olyan eset, hogy meg kellett oldanom máshol, de mindig olyan hely volt az, ahol az égvilágon senki nem volt.
2023. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Igėny szerint tálpáltam. Boltban voltunk mikor éhes lett ezért kirohantam és a közeli parkban szoptattam meg egy kendő alatt míg a párom bevásárolt. Ez nem oké.
2023. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Akkor csak dicsekedet amúgy hogy hívják ezt a néger anyukát?
2023. szept. 11. 14:09
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez így ilyen formán, ahogy a képen van nem oké.

Egy nagyobb gyerek kibír bőven 15-20 percet cici nélkül, mert már nem az anyatej a fő tápláléka. Így ez az előadás inkább csak a boltban lévőknek szól ;)

2023. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha van tik tokod írd be keresőbe breast-feeding és ki ad egy csomó videót róla, ahol lépten nyomon kidobja a hatalmas mellét.

Egyáltalán nem a szoptatásról szól,.hanem a magamutogatás, szoptatásba csomagolva.

2023. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
3 éve szoptatok szinte folyamatosan, immáron a második iszsz gyerekemet, nem zárkózom el a nyilvános szoptatástól, de ez nincs rendjén. De ahogy mondják, ennél a nőnél nem is erről van szó.
2023. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt ilyen formában csinálja, nem oké nála vmi.
2023. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!