Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor és hogyan hagyta abba a...

Mikor és hogyan hagyta abba a kibabád a cicizést?

Figyelt kérdés

2023. okt. 7. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2 honapig tudtam szoptatni, alig hizott egyebkent is, de az utolso 2 hetben fogyott is mar.

Kiderult, hogy az arcizmaival volt baj, nem tudta kiszivni kelloen a tejet,hiaba volt mellen 0-24 es tejem is volt eleg.

Gyogytornara jartunk, de kozben cumisuvegre valtottunk, muszaj volt, hogy hizzon, szoval egy darabig meg fejtem neki, de 4 hosan vegleg tapszeres lett, elapadt a tejem.


Sajnaltam nagyon, hosszan szoptatasra keszultem, de almomban se gondoltam, hogy ilyen problema is felmerulhet.

2023. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
3ev8honapos korában. Kisteso projekt miatt, hormin gondok végett abba kellett hagynom. Mondtam neki hogy beteg a cici :) de azóta is bujik és simogatja őket
2023. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos koráig kizárólag anyatejes volt, majd egy évesen elválasztotta magát (sajnos), addig eleinte kétszer, majd naponta egyszer szopizott este.
2023. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Kisbabám? 2 évesen választottam el.
2023. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Majdnem két évesen, viszonylag gyorsan és magától hagyta el. Már útban volt a testvére, ez lehetett az ok.
2023. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
13 hónaposan, kB 3 hetes folyamat volt. Terhes voltam ismét, és nagyon idegesített már ahogy szopik, nem tehetek róla. Szerencsére a kisfiam nagyon jól vette, az éjszakai cicizesrol fogalmam sem volt, hogy tudom majd leszoktatni, erre magától kezdte ataludni az éjszakát egyik napról a másikra (előtte 6-7x ébredt szopira). A nappali altatás al cicirol elalvasrol babakocsi ringatasra váltottunk, a reggeli cucuzest figyelemelterelessel oldottam meg, az esti elalvasos cicit és leszoktatasabal pedig leragasztottam a ciciket és még délután mutattam neki, hogy a cicik betegek, nem jön belőlük a tej, úgyhogy este csak mese és osszebujas kést, cici nem lesz... Ezt este is atvettük, nem volt semmi probléma, elfogadta.
2023. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hat évesen
2023. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7. Ez durva, ha igaz!
2023. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Két és fél éves volt, amikor kórházba kerültem.Amikor hazamentem, még ment az alkudozás, de mondtam, hogy vagy cici vagy ovi.

:D

2023. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!