Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hónapos a lányom,szopik,de...

7 hónapos a lányom,szopik,de már eszik is szilárdat.Egy hónapja megjött.Most egy hete kelett volna.Ez ilyenkor még ilyen?Lehet meg se jön?

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt könnyen előfordult, hogy még se jön, vagy rendszertelen. Bár nekem pl a kistesó miatt nem jött meg
2023. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen időközönként jött meg szülés után: 24,32,27,30,27 nap.

Szeptemberben szültem, májusban jött meg először, azóta is szoptatok, igaz, hogy egy ideje már csak reggel-este.

Nekem mondjuk sosem volt napra pontos a ciklusom, szóval ha nem 24 napra áll be, akkor nem zavar nagyon :)

2023. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Míg szoptatsz, minden normális, a rendszertelen menzi is, vagy ha hosszabb időre kimaradás, az is, meg a rendszeres is.

Ha van esély rá, hogy terhes legyen, akkor tesztelni kell, másképp nem tudod meg.

Nekem pl a gyerkőc fel éves korában jött meg, azután pedig a 47.napra...de a többi már rendszeres volt, kB 35naponta (terhesség előtt 28napos ciklusaim voltak). Aztán 4 ciklus után megint nem jött meg szoptatás mellett - de arról már a kistesó tehet ☺️

2023. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinekk!Babát már semmiképp nem szeretnénk,ezért vigyázunk is,hogy ne legyek terhes.Ezért lepődtemm meg,hogy most akkor mi van. A hasam fáj és a mmemstruácio sehol.Előtte 28-29 napra jött meg mindig.De akkor egy picit mwgnyugodtam,ha ez így belefér.
2023. okt. 8. 07:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Belefér, de szerintem ha egy hét után se jön meg, akkor érdemes ellőni egy olcsó tesztet, biztos ami biztos.
2023. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2023. okt. 8. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!