Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek kevés, hogy 4...

Szerintetek kevés, hogy 4 hetes babám csak 6-szor eszik 24 óra alatt?

Figyelt kérdés

A mennyiséget megeszi, alkalmanként 90-130 ml között szív két mellből összesen.

A védődő szerint el fog apadni a tej, ha ilyen ritkán eszik, mert kevés inger éri a mellet. Akkor etetem, ha kér, nem az órát nézem, hanem, hogy mikor kér.


2010. okt. 19. 10:05
 1/6 Nikcsi ***** válasza:

Gratulalok a vedonodnek, most megis mit csinalj, ebreszd fel ejjel hogy babam most pedig enni kell mert azt mondtak.

Nem vagyok szoptatos guru, de szerintem ehhez fog alkalmazkodni a melled is. Legalabbis nalam igy volt, fiam ennyiszer evett ennyi idosen. Mikor elkezdte ataludni az ejszakat akkor 1x fel kellett kelnem fejnem egy kicsit a mellembol hogy ne durranjon szet, de kesobb az is beallt.

Remelem valaszol mas is, es nem irtam hulyeseget. :)

2010. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyen okosokkal. Az én babám is 6 szor, nagyritkán hétszer evett. NEm volt gond a tejjel. Nekem meg pont azt mondták, hogy mindig húzzúk ki a 3 órát, ha éhes. Ne etessem sűrűbben. Na az ember most mit csináljon? halgass magadra, és a babád igényeire.
2010. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem éhes, úgysem fog enni. Hiába rakod mellre, csak üvölteni fog, és meg is utálhatja a szopizást. Csináldd ahogy eddig.
2010. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól csinálod. Ha nem kap mást mellette (cumisüvegből tea vagy ilyesmi) akkor ettől nem fog leszokni a ciciről. Az én lányom újszülöttkorától fogva 6szor szopizott egy nap, még 8 hónaposan is ennyiszer. (a hozzátápláláskor a kaja után mindig szopizott még).12 hónapig tudtam szoptatni, szóval biztos nem lett kevesebb a tej attól h 6-szor szopizott.

És erőltetni sezrintem se szabad nekem volt hogy próbáltam az álometetést hogy hátha akkor átaludta volna az éjjelt, de ideges lett és megharapta a cicit..:( szóval ráhagytam.

2010. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis kevés!!! Tökéletes. Az én babám 2 hónapos koráig az éjszakát is beleértve napi 5ször evett. Én is 2 ciciből szoptattam, szoptatok, lassan 5 hónapos a fiam, és esze ágában sincs a tejnek elapadni. A védőnődnek vagy nincs gyereke, vagy az ecserin vette a papírját, nevetséges...
2010. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy! Örülj neki. :)

Nekem a mindjárt 5 hónaposom még mindig 8-9-szer cicizik egy nap alatt...

2010. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!