Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szinte a mellbimbom hegye van...

Szinte a mellbimbom hegye van kirepedve és nem is kicsit. Minden cicizés hatalmas fájdalommal jár. Mit tanácsoltok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 19:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Szia. Én is hasonló problémával küszködtem.

A megoldás az avent-es mellápoló krém volt. Ezt le sem kell most szopi elött. 2-3 nap alatt rendbe jött.

Ha van rá lehetőség annyiszor kend ahányszor csak lehet. Hagyd beivódni.

Sok sikert.

2009. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem az aloe vera spray (patikában lehet kapni 1300 ft. körül)vált be 3 nap alatt!!!! tette rendbe de annyira ki volt sebesedve a bimbóm hogy kilátszott a tejcsatorna. üvöltöttem mint a sakál, de kitartás!!! teljesen átérzem a gondod de jobb lesz hidd el!
2009. jan. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: felpontoztam mindenkit nehogy az "unatokzó lepontozónak" legyen igaza:-) bár gyanakszom hogy nem e kém az oldal készítőitől:-)
2009. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valszokat.Ma ejszakatol probalom lefejni a cicit,tobb kevesebb sikerrel,probalom 1-2 napot pihentetni,hatha hamarabb rendbe jon,mert mar szegeny cicim mintha ahegnel gennyes lenne,vagy lehet a tejcsitol sarga....remelem mihamarabb begyogyul...
2009. jan. 3. 09:10
 15/16 anonim válasza:
100%
Szia, én is megszenvedtem az elején a szoptatást de nagyon, vérzett,majd már gennyes is lett a sebem. Sok sok kitartással gyógyult meg. Anyatejjel kentem, szabadon hagytam, lesötétítettem otthon, hogy be ne lásson senki. A sebes mellemböl eleinte fejtem, cumisüvegböl nekiadtam, aztán féltem, hogy teljesen leszokik a ciciröl, ezért fordított tartásban kezdtünk el szopizni, úgy nem ugyanazt a részt szívta erösen. Hónalj tartásnak hívják. Nekünk bevállt. Lassan, de meggyógyult, azóta is szopizik a baba.
2009. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Bepanthen jött be és az, hogy nem szoptattam, amíg be nem gyógyult tejesen, addig csak sokat fejtem és cumisüvegből adtam neki( abból a ciciből, mert a másikkal nem volt gond). Szerintem nem érdemes szivatnod magad azzal, hogy a sebes mellből is szoptatsz, borzasztóan fáj. Persze lehet, hogy én vagyok szerencsés, hogy nem lett "cumizavaros".

Pár nap alatt begyógyult a seb és szép fokozatosan megint szoptattam, azóta sincs semmi gond.

1 hónapos babás

2009. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!