Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogok tudni normálisan szoptan...

Fogok tudni normálisan szoptani? Nektek mennyi válltozott a melletek a terhesség alatt vagy szoptatásnál?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is olyanok voltak a mellbimbóim hogy nem türemkedett ki csak kicsit ha fázok. És ez szoptatásnál nem fog gondott okozni hogy nem áll ki?


Egyébként meg erzékenyek es picit fajnak ha hozzá érek. De nem sokat változtak eddig, azon kivul hogy a mellem az nőtt es nehezek.



nov. 27. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Addig még van idő.

Nem csak bimbóból szopik, egy kicsit a holdudvarából is. Addig még bőven van időd. Ne szorongj.

nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bimbó kiemelővel sikerült
nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkeppen keress fel egy szoptatasi tanacsadot majd szerintem, hogy segitsen.

Nekem atlagos mellbimbom van, de a sok szoptatas hatasara konkretan “ eltunt” nem kemenyedett meg mar a 3. napon se, annyit volt a baba szajaban mar, szetazott, sebes volt, aztan nem tudtam helyesen mellre tenni.

Tanacsado nagyon sokat segitett, o mentett meg!

nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Nekem befelé forduló bimbóim voltak, nagyon hidegben bújtak csak elő. Én is rettegtem, hogy hogyan fogok tudni szoptatni.


Az első 1 hónap kínkeserves volt. A babám evett volna, de nem volt mit bekapnia, szó szerint gyűrnöm, origamiznom kellett kellett a szájába a mellemet. Ő is sírt, én is sírtam.

Kézipumpával próbáltam mindig kiszívni a bimbókat, aztán besebesedtek, véreztek...de 1 hónap után beállt a rendszer, sokszor, amikor elkezdett sírni a babám, magától kibújt a bimbóm.


A szoptatási tanácsadó semmi érdemlegeset nem mondott, nem mutatott, amit ne próbáltam volna magamtól, vagy ne olvastam volna a neten.


A bimbóvédőt nem szerette a babám, többet is próbáltam.


Lassan 10 hónapos a babám, a bimbóm most is eltűnik, de amikor készülök etetni a picit már bújik is ki :D Nagyon érdekes, ahogy reagál a testem a gyerek jelzéseire :)

nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!