Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le a lányoma...

Hogyan szoktassam le a lányomat a szopásról? 2,5 éves, de még igényli.

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen többet ne. Ha sír, cumisüveg, és beszéld meg vele :)
2010. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xStefix ***** válasza:

Miért?

Nem mindgy, hogy mennyire lenne muszáj és mennyi időd lenne rá (mert pl. kórházba kellene menned 1 hónap múlva vagy hasonló).

2010. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem megyek sehova, nem is sürgős csak már kellemetlen.
2010. okt. 21. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:

lassanként:

először csak nappal ne, aztán alváshoz sem napközben.

Amikor meg csak este kéri, akkor kiváltod valamivel.

Nálunk a banánturmixxal cserélte fel a cicit.

2 éves koráig szopizott.

2010. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sógornőm is hasonló helyzetben volt,most szoktatta le.Egyszerűen sehogy nem ment,így 1 hétre levitte a nagyiékhoz a csajszit és ennyi volt.Amikor haza vitték még 1-2szer kérte,de megbeszélték hogy ez anyának már "bibis".
2010. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az en kisfiam is 2 es fel eves, es sajnos nekem most volt egy vetelesem 10 hetes terhesen, ami miatt 2-3 napig korhazban voltam. Ezalatt a kisfiam Apaval volt itthon, nem sirt a cici miatt, es ataludta az ejszakat is onalloan, igy amikor hazajottem a korhazbol mondtam neki, hogy beteg anya cicije es a doktorbacsi mondta, hogy nem lehet tobbet cicizni. Tegnap kezdtuk, elegge sirt a kisfiam, foleg elalvasnal este, de ugyanugy az olemben tartva alszik el, mint korabban. Kb 10 perc siras utan megnyugodott, es elaludt, es ejszaka csak egyszer ebredt. Remelem, a kovetkezo napok mar konnyebbek lesznek es lassan elfogadja, hogy nincs tobb cici. Ha sir, mindig olbe veszem, simogatom, nyugtatom, remelem, ez segit neki atveszelni ezt a par napot.
2010. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Igen, nekem is az a tapasztalatom, hogy ha anya nincs a közelben, akkor általában nem szokott gond lenni a szopi elmaradása, még az esti elalvás sem. De ha ott vagyunk, akkor egyértelmű, hogy szopi kell. :)

Ha gondolod, ezt a verziót is ki lehet próbálni, bár nehezebben kivitelezhető, mert az nem elég, ha csak a másik szobában "bújsz el". Attól még a gyerkőc tudja, hogy otthon vagy..

Előző anyuka, sajnálom a kistestvért. :(

2010. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!