Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoktassam le a gyakori...

Hogyan szoktassam le a gyakori éjszakai szopásról?

Figyelt kérdés
A kislányom 3 és fél hónapos, éjjel 2 óránként felébred és csak akkor alszik vissza, ha kap cicit. 3-4 percig szívja, utána elalszik. Mit tegyek, hogy ne kelljen ilyen sűrűn megszoptatni? A teáztetást próbáltam, nem segített.
2009. máj. 14. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is így van. Én odatettem magam mellé, csak kortyol egy párat utánna vissza alszik. Tudom nagyon fárasztó, de szerintem majd el fog múlni ez az időszak. Nem sok mindent tudunk tenni ellene.

2009. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én próbáltam adni neki cumit, ha éhes, akkor úgyis kiköpi, ha nem, akkor meg alszik tovább. (eddig 2x bejött)

Ma éjjel is felsírt,a kapott cumit és utána rá másfél órára kelt csak fel enni.

2009. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ugyanez volt! én is magam mellé vettem, így sokszor fel sem ébredtem a szopira, Neki is elég volt 2-3 szívás és már aludt is tovább.

A további tapasztalatom, hogy kb 1 éves volt, mikor már kezdett erről leszokni és 1 hónap múlva kb, már átaludta az egész éjjelt. Azóta sem ébred fel éjjelente, már 2,5 éves. Mondjuk most éjjel felébredtünk Rá, mert álmában vagy fél órán át kacagott! :)

2009. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosnak kell lenni ezzel a nyugtató-cicivel, mert ez nem éhség miatt van, akkor félóráig szopna. A kisebbiknél fáradt voltam, ha sírt, én is magam mellé vettem, de sajnos már 2 és fél éves, és még mindig, azóta is minden éjjel átlag 3-4-szer kel fel "cicit akarok" kiáltással, és ha nem adok, felüvölti a nagyobbikat, majd pedig az egész várost. És ha kap, nem szopik, csak cumizik rajta 1-2 korty erejéig.
2009. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!