Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kislányom 3 éves, még...

A kislányom 3 éves, még mindig szopik, hogyan szoktassam le a szopásról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ő már beszél és megérti amit mondanak neki.


Egy csaj írta itt a múltkor, hogy lekötötte a melleit egy fehér kendővel, és azt mondta a lányának, hogy "elvitte a cica a ciciket". :) Állítólag neki bevált.


Nem tudom, én csak 3 hónapig szoptattam, más tanácsot sajna nem tudok adni.

2010. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm azt mondta a kislányának egy strandolás után, mikor kérte a cicit, hogy ott hagyták a strandon. Tudomásul vette. (Bár ezekben az időkben ez kivitelezhetetlen.) :)
2010. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen,ezeket már mind megpróbáltam,sajna sikertelen...

az a baj,(nem úgy baj)hogy a korához képest igen okos,nagyon anyás,és a cici a minden.Köszönöm a hozzászólásokat.

2010. nov. 7. 09:53
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

(ezért kövezés fog járni ,érzem),ha cicit kér bekened ecettel. Legtöbb kisgyerek büdösnek tlaálja,és nem kell neki.

Másik megoldás,megmondod neki,hogy nagylány már ,a cici a kicsiknek valo. És nem adsz neki többet.

Közel sem olyan kegyetlen,mint amilyennek hangzik,maximum 3 napot adok neki és teljesen elfelejti..

2010. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kisfiamat 28 honaposan valasztottam el, azt mondtam neki, hogy beteg a cici es nem kaphat tobbet. 1 este sirt csak, utana mar nem, bar meg par napig emlegette, kerte, foleg, ha faradt volt. De konnyen ment. Csak kitartonak kell lenni. Amugy ennyi idosen mar siman megertik, es nem lesz nagy hiszti, csak az elso par nap nehez (az anyukanak is.)
2010. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
anyukám hugomnál fokhagymával kente be,és bevált,mert fintorgott tőle mikor kérte,1-2szer bepróbálkozott még,utána már nem:)és ő is 3éves volt.
2010. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,sok jó tippet adtatok.Meg is fogom próbálni,és szívből remélem,hogy valamelyik bejön.

Köszönöm mindenkinek.

2010. nov. 8. 08:59
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Tegnap megvolt sz első cici nélküli napunk,és altatásunk.Ez már fél siker!!!!Mustárt használtam,mert nem találtam ecetet,de mivel a mustár is ecetes...meg volt a siker.Nem tetszett neki,mondta hogy nagyon büdös,hogy nem jó.Én meg csak helyeseltem,és azt mondtam neki,hogy megromlott a cici,és megbüdösödött.És nem volt sem hiszti, se semmi.Nagyon jól vette.Köszönöm nektek!!!!Gabi.
2010. nov. 9. 07:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Na! Örülök, hogy ilyen könnyen ment. Azóta se volt hiszti miatta? Ez nagyon tetszik, hogy "megromlott a cici". :D
2010. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Semmi hiszti nem volt.Sőt!!Tegnap már 3. napja volt,ma már a 4.!Abszolút nem hisztizik,nem is emlegeti.És a legjobb,hogy este 8 és fél 9 között már alszik,és egész reggelig.Nem úgy mint eddig,hogy azért néha néha felkelt cicizni,hajnali 5,6 órakor pedig már kukorékolt.Nagyon örülünk.Ő is és mi is nyugisabbak vagyunk,és nyugodtabban is tudunk aludni.

2010. nov. 11. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!