Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatej mindenáron?

Anyatej mindenáron?

Figyelt kérdés

Kedden lesz 1 hónapos a második babánk.

Elsőszülöttem tápszeres volt. Egész hamar az lett, kb. 2 hetesen.

Most van tejem, tápszert csak 1x kellett neki adni, de anatómiailag képtelen vagyok a szoptatásra, így lefejt anyatejet kap. De belefáradtam.

Az egész napom abból áll ki, hogy fejek és etetek. Jó, igaz, apuka is átvesz etetéseket, akkor tudok pihenni, és a nagyobbal többet foglalkozni.

Tényleg szar anya vagyok, ha bedobom a törölközőt?


jan. 14. 01:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

14 vagyok!Igen borzalmasan fájt az elején,nem szerettem szoptatni,de kitartottam.Javaslom ezt a kenőcsöt!


[link]

jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

De miért bimbóvédőt használsz, amikor bimbókiemelő kellene neked???

Nem ugyanaz!

Ki látott el ennyire vacak tanáccsal?

Egyébként elsővel fejtem, soha többet, nem érte meg a ráfordított energiát, mivel semmi időm nem volt a gyerekre mellette, és a tej így se úgy se volt elég.

Második tudott szopizni, ég és Föld volt a kettő élmény. Vele se volt elég tejem, keményen küzdöttem, de megtérült.

A helyedben felvenném egy normális tanácsadóval a kapcsolatot, megkísérelném visszaterelni a gyereket a mellre. Nincs olyan, hogy anatómiailag alkalmatlan. Akkor fejni se tudnál (fordítva nem lenne igaz, van aki szoptat, de fejni nem tud).

Ha nem menne egy hónapon belül, akkor tápszer.

márc. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!