Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kislányom most lesz 6...

A kislányom most lesz 6 hónapos születésétől fogva az egyik mellembol eszik csak a másikban is van de nem olyan a színe úgye hogy nem evett belőle fojamatosan így ehet belőle? Egyik ismerősöm azt mondta hogy ha most be falja nyugodtan ettethetem.

Figyelt kérdés
-abbol mert annak semmi baja nem lett attól hgy nem evett abbol,teleg adhatom neki nem lesz semmi gond belőle??
jan. 16. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szoptathatod abbòl a melledből is,amit eddig nem fogafott el.
jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 babyboom567 ***** válasza:
100%
komolyan, mi baja lenne? pont ugyanaz a tej van mindkét melledben
jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es. Azért kérdeztem mert annak a színe is teljesen más az még olyan mintha még csak előtej lenne.És mivel első baba mindent nem tudhatók🤷‍♀️
jan. 16. 17:13
 4/7 babyboom567 ***** válasza:
100%
A melled nem tárolja a tejet,hanem a baba igényei szerint termeli.Hogy lehetne előtejed 6 hónapos gyerekkel?
jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
@babyboom567 Ne haragudj de te lattod hogy mit írtam?? Olyan a színe nem azt mondtam hogy az elotej hanem hogy olyan a színe mintha az lenne… ha trolkodni jössz ide akor mehetsz is nem az ilyenekhez szól a kérdésem köszönöm szépen!
jan. 16. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen szìnű is a friss anyatej, fogyasztható.
jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!🥰
jan. 17. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!