Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől fájhat a 4hetes babám hasa?

Mitől fájhat a 4hetes babám hasa?

Figyelt kérdés

Nem eszem semmi szeleset, fűszereset, sem tejterméket, szénsavasat sem iszom, nem kávézok már egy ideje csak az ukko szoptatós teát iszom, max. napi 1litert.

Szerintem normális a széklete.

De kb. egy hete alig kakil.

Eddig volt h egy nap 4-5 kakis pelus is volt, most meg nagy nehezen jön egy kis puki es azzal éppen egy icipici kaka jön, reggelente jön ennél nagyobb adag, max 2x, de az sem az igazi adag, aminek lennie kell..

Amikor megszületett a kórházban is nehezen volt első kaki, akkor a csecsemős nővér erősebben megtörölte a popsiját, tegnap én is azt csináltam este, kakilt kicsit, megnyugodott és most minden kezdődik elölről.

Az a fura, hogy amióta megszületem nekem is fájdogalni szokott néha a pocakom, meg sűrűn kell pukiznom, mintha valami szeleset ettem volna.

Vasárnap lesz négy hetes.

Amikor sír nagyon vörös az egész feje és nagyon szinte csak cicivel lehet megnyugtatni.

A védőnő javaslatára próbáltuk a Biogaiat, Espumisant, meg egy harmadik ,aminek most nem jut eszembe a neve, az tejcukor érzékenységre való, ha erős lenne neki a tejem esetleg.

Nagyon rossz látni,amikor ennyire sír, nem tudom hogy vigyem e orvoshoz vagy várjak jövőhét péntekig, mert akkor megyünk 1 hónapos tanácsadásra.

Meg a köménymagos teát ajánlották még.


márc. 1. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Teáztatni TILOS!!!

Pocakmasszázs, torna megvolt? Esetleg szèlcső.

márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasfajos babat dobott a gep.

Kerlek, mond, hogy hallottal az ujszulottkori hasfajasrol ? A 9 evesem tud errol.

A babak tobb mint felenek az elso 3 honapban faj a hasa. Ennyi. Termeszet. Most fejlodik az emesztorendszer.

Nem kell orvoshoz rohangalni ( ne egesd mar le magad, hogy ennyire tudatlan vagy), teat plane NEM adni. Masszazs, labemeles, torna, korzes, nezz szet a neten millio tanacs van , ugyanis BILLIO hasfajos gyerek van.


3 honapos korra a legtobbnek elmulik.


Ja, es tok mindegy mit eszel, meg mit nem, nem fugg ossze.

márc. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulnia emészteni, a legtöbb kisbaba átmegy ezen. Teljesen mindegy, hogy te mit eszel, neki így is, úgy is újdonság az egész élet és a velejáró feladatok. Pár hét és jobb lesz.

Teáztatni pedig nem szabad, a kömény is okozhat görcsöt.

márc. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ehetnél "szeleset", tejterméket (ha nem tejérzékeny) és kávézhatnál.

Az ukko pedig teljesen felesleges, sőt ha napi 1 liter körüli mennyiséget belőtyölsz belőle, az már akárca babának is gond lehet.


A hasfájás életkori sajátosság, ha ilyen babát dobott a gép, akkor ezzel úgy 3 hós koráig szenvedni fogtok, ez borítékolható.


Nem, ne adj neki teát, semmit nem segít, csak a szoptatásba kavar be.

Semmi gond a kakival, anyatejes babánál a napi 10 és a 10 nap alatt 1 kaki is teljesen normális, ha nem nyűgös mellette.

márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem hallottál még arról hogy az újszülöttek többségének 3 hónapos korig minden különös ok nélkül fáj a hasa? Úgy hívják kólika. Felesleges dietaznod, nem attól függ. Olvass utána, som módszer van, amivel enyhítető de megoldást csak az idő fog hozni.
márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Széklet mennyisége sem.kell mindig sok legyen. Sőt, van olyan anyatejes baba aki akár 10 napig sem kakil, az is normális.
márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!