Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az mennyire baj, ha éjszakai...

Az mennyire baj, ha éjszakai szoptatás után enni szoktam?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiam mostanában késő este alszik el, nagy nehezen…

Viszont amikor este 10 órakor szopizik, utána mindig farkaséhes vagyok és muszáj vagyok enni.

Ti ezt, hogy kontrolláljátok?

Ugyanúgy kimentek felzabálni este mindent vagy mit csináltok, ha a gyerek ilyenkor még szopizik?



márc. 8. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Én ilyenkor iszom jó sok vizet, aztán gyorsan lefekszem aludni, alvó ember nem érzi az éhséget. Nekem még 3x kel éjszaka, ha minden szoptatás után ennék (vagy mindig ennék, amikor éhes vagyok), akkor már nem férnék ki az ajtón.
márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Muszáj enned úgy termelődik a tej
márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
#1 vagyok, én sokkal több kalóriát kívánok, mint amennyire szükségem van, úgyhogy nem feltétlen. Te tudod kérdező, hogy mennyit eszel napközben.
márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én felszoktam kelni, ha éhes vagyok és az nagyon rossz…:/
márc. 8. 22:46
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha éhes vagyok, eszem, tök mindegy, hány óra van, de nem zabálom fel a konyhát, figyelek a mértékre. Nekem nem zavar be az alvásba, ha közvetlen előtte eszem. Nem is hízom tőle, vagyis nem ettől (attól igen, amikor nap közben egy csomó édességet eszem, de a rendes kajánál megfelelően működik az éhségérzetem, hallgathatok rá).
márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Így alakul ki a rossz szokás.

Azért vagy éhes mert valószínű vacsira valami olyat ettél amiben gyors-felszívódású ch volt, így 19 körül beesik a cukrod. Próbálj odafigyelni, hogy esete már csak lassú ch-t egyél!

márc. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én ha szoptatok,abban a másodpercben elmegy az étvágyam.Inkább csak szomjas vagyok.20 kiló ment le egy év alatt.Nem tudom hogy leghet hízni,mindenkitől ezt hallom
márc. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy milyen ch-t eszek.

Szoptatás közben szinte érzem, hogy kezdek egyre jobban éhes lenni. Közel 10kg a fiam, teljesen leszív. Sok vizet is iszom… de akkor inni fogok még többet

márc. 9. 07:38
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
7es ehhez sok esz kell..kepzeld ugy hogy mas meg ehes lesz..te meg nem így fogysz.
márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
De mi a problémád? Ha éhes vagy, egyél. Mi bajod lenne már belőle?
márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!