Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hetes babámnak lesz valami...

5 hetes babámnak lesz valami baja az alkoholtól?

Figyelt kérdés

Szoptatok, és mire észrevettem hogy a párom 1 alkoholmentes sor mellé (hogy több tejem legyen) véletlenül 1 alkoholosat vett el (gosser 0.2) addigra ittam belőle kB 3-4 kortyot

Ugye nem lesz semmi baja a kicsinek?


márc. 13. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.
márc. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
A ketto, azaz ketto szazalekos citromos kotyvalektol akkor se lenne semmi baj, ha az egeszet megittad volna...
márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Neeee 🤦🏻‍♀️
márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Deeee☺️
márc. 13. 01:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha került is be alkhol, az kb homeopátiás mennyiség, amivel a gyomorsav szépen elbánt. Nyugi. :)
márc. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
6%

Hogy több tejed legyen? 🤦Ez valami borsodi hagyomány?

Nem lesz tőle semmi bajod, viszont elgondolkodhatnàl a "párod" szellemi képességein kicsit.

márc. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

#6 sokan isszák a Karamalz és társai borzadványokat a tejszaporítás céljából. Ha kellően intelligensek, akkor rájöttek, hogy az csak a 0% Dreher + egy kiló cukorszirup meg ízesítés, szóval még válogathat is mindenféléből :D

Egyébként nem lesz bajod ennyitől. Az anyatej alkoholszintje megegyezik a vér alkoholszintjével, 0,2%-os Gössert meg azért szerintem kb senki sem érez meg, nem csak 3-4 kortyot, de egy egész dobozt sem, márpedig ha te nem érzed, az a tejbe sem megy át, mert a májad már feldolgozta. Szóval nyugi.

márc. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

#6 inkább te gondolhatnád végig, miért is kellett beleállni egy aggódó anyukába egy teljesen ártalmatlan szokás miatt. Egyáltalán nem borsodi hagyomány, a malátát még szakirodalmak is tejserkentőként említik. De ha az a része hülyeség is, legalább több folyadékot visz be a szervezetébe, ami szintén fontos a tejtermeléshez.


Kérdező, semmi baja nem lesz a babának, ne aggódj. :)

márc. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer én is így jártam, ittam pàr kortyot mire feltűnt az ízén, de baja nem lett a babának, a többit meg megitta apa.

Ennyi tényleg nem nagy mennyiség.

márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget a kedves valaszoloknak☺️ te pedig hatoska ne itt szemetkedj menj és viditsd fel magad mert erősen meg vagy savanyodva 🤮 a párom szellemi képességeivel semmi gond nincs,mert ugyanaz a doboza a sornek, és mert a több doboz sor mellé bekeveredett egy alkoholos véletlenül, enis csak ivás közben vettem észre. A te szellemi adottsagaidhoz képest pedig az egekben van az övé🤌
márc. 14. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!