Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen elektromos mellszívót...

Milyen elektromos mellszívót vegyek, ha túl sok a tejem, kemény,forró és csomós a mellem?

Figyelt kérdés
Tudom a melleket masszírozni kell, de aki hasonló tüneteket tapasztalt, melyik vált be neki?

ápr. 1. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon egyszerű Medela mini electricem volt.

[link]

ápr. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem avent volt, szerettem.

Nincs a közeledben kölcsönzési lehetőség? Akkor kipróbálhatsz többfélét

ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mellszívók sosem tudták úgy kiszedni, mint a kisfiam. Csak az elején küszködtem a szoptatással, addig kínszenvedés volt, sem kimasszírozni, sem lefejni nem tudtam (elektromos Lansinoh és Philips Aventet, és kézi próbáltam). Az oldotta meg a dolgot, hogy végre sikerült rendesen mellből szoptatnom. Eltűntek a csomók.
ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki is lehet fejni!
ápr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

masszírozás jó meleg zuhannyal és kézzel

majd kézi fejár

a kézi fejés közben is masszírozod


nekem nem volt jó egyik elektromos sem

ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elektromos mellszivonal a tolcser meret a legfontosabb! Ha azt eltalalod, akkor szuperul fog mukodni a dolog, sokaknak azert nem valik be, mert egyszeruen nem jo a tolcser merete es emiatt 1 csepp tejet se tudnak fejni.


Nekem duplafejes avent van amugy, imadom.

De lehet berelni is mellszivot, en az elejen bereltem par honapig, mert nem tudtam, hogy milyet vegyek (nyugi, teljesen uj alkatreszeket kapsz hozza, azok nem hasznaltak, amik a melleddel es anyatejjel erintkeznek).

ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!