Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szinte semmiről vissza lehet...

Szinte semmiről vissza lehet hozni a tej termelést?

Figyelt kérdés

Ha nektek sikerült, hogyan?

Tea, kapszula, fejés?

Én a fejést próbáltam mert a kisbaba kis lusta még,mindig belealszik a szoptatásba. De 30 ml több nem jön ki.


ápr. 1. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Szoptatási tanácsadót keress. Segíthet
ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Fejéssel 10 ml-nél több sosem volt
ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kórházban voltam, nem volt lehetőségem vagyis erőm fejni. A kisbaba 2 hónapos, nem lett cumizavara, de cumival is úgy eszik hogy kicsiket sokszor.
ápr. 1. 21:05
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos éhen marad bármennyit szoptatok, és sír az éhségtől ha nem adok pótlást, mintha a szoptatás alatt egy kortyot sem evett volna.
ápr. 1. 21:07
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Tápszondával add a potlást, azzal ingerled a melled H termelje a tejet. Az én lányom az elején 3 óránként evett majd 2 hónapos kora után átváltott többször kevesebbre. Egyébként ha a melleden sír egy idő után az cumizavar. És ha nem szoptatsz akkor nem valószínű hogy vissza jön a tejed, fejéssel nekem is 10-30 múlik jöttek közben meg volt tejem rendesen.

Szoptatástámogatás FB csoportot tudom ajánlani ott tudnak segíteni szakértők.

ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 1 hónap után visszajött.fejés meg tea..tea soksok tea tea változatos kaja és állandó szoptatás meg fejés
ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi ideig szoptatod? Mikor vissza kell hozni a tejet, meg növekedési ugràsnàl, akkor hosszúra nyúlhat egy-egy szoptatas.

Az, hogy úgy belealszik a szoptatàsba, hogy nem lakott jól, szerintem megèr egy utànajàràst. Szerintem mutasd meg szoptatàsi tanàcsadónak. Ez inkàbb sàrga vagy mas ok miatt gyenge ùjszülöttekre jellemző. 2 hónaposan màr inkàbb jóllakottan szoktak mellen elaludni.

ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
A 30 ml nem semmi. Nekem alapból ennyi volt, valahogy nagy nehezen feltornáztam kB 50 ml/etetésre. 4 hónapos, most is kapja napi 5x a cicit, amennyi tej van annyi van a többi pótlás. Minden cseppje aranyat ér, úgyhogy amennyi van azt nem fogom tőle elvenni, viszont 2 hónap után a szporítást feladtam, nem bírtam.
ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

Az a baj hogy nagyon sok tévhit van ebben az egész szoptatás témakörben.

Amikor visszahoztam a tejet. Egyébként nem biztos hogy nem lakik jól. Mondjuk ha egy fél órát vagy egy órát alszik cicin akkor lehet hogy szimplán fél óra múlva éhezik meg vagy egy óra múlva.

ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

"Egyébként nem biztos hogy nem lakik jól"


Nem tudom egyesek miért nem hiszik el, hogy egy anya meg tudja állapítani a saját gyerekéről hogy éhes-e.

Akknek nincs elég teje annak a mellén nem fog aludni a gyerek, vagy intenzíven szívni fogja vagy üvölteni, de leginkább folyamatosan a kettőt felváltva.

ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!