Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy újra terhes vagyok?

Lehet, hogy újra terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2 hónapja szültem, szoptatok.

Azóta most jött meg a menstruációm 3napja, az első nap normális mennyiség jött néha kicsit barnás, de amúgy vérzés volt. Utána éppen hogy olyan volt a betét,de inkább barnás most meg ha megtörlöm magam akkor halványan barnás.

Kicsit görcsöl is a hasam.



ápr. 8. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, miért pont ezekből a jelekből gondoltál terhességre. Szültél gyereket, tisztában lehetsz a teherbeesés menetével és a tüneteivel. A vérzés biztosan nem az.
ápr. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet erre mondani?

Tesztelj!

ápr. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem tartom valószínűnek. Szülés után sok idő, mire visszaáll minden. Az első gyermekem után kb 2-3 év volt, mire normális lett a ciklusom. Ha csinálsz egy tesztet, kiderül...
ápr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire stresszelsz, gondolom a védekezés is olyan amilyen.... Én azzal foglalkoznék első körben.
ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás mellett nem feltétlenül olyan a menstruáció, mint szülés előtt.

De ha nem akarsz most másik babát, akkor védekezni kéne rendesen.

ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!