Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után a szülés...

Szoptatás után a szülés előtti melltartókat tudtátok használni vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, hogy érdemes-e őrizgetni vagy nem?
2010. okt. 28. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem őrizgesd még, sosem tudhatod. Igazából ez alkat kérdése. Anyukám mesélte, hogy mikor ő szoptatott neki 100-as lett a mérete (akkoriban valahogy másként volt még a számozás) De előtte és utána is 75-ös volt neki. Nekem még nincs tapasztalatom, mert nem volt ideje visszarendeződnie a cicimnek, mert jött a második apróság, de én rengeteget híztam így csak emlékbe, meg azért tartogatom, hátha egyszer mégis: :) Ja és még szoptatok. Egyébként több ismerősöm van akinek visszaállt az eredeti méret.
2010. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kisnita ***** válasza:

Szia!

Én szoptatás alatt is ugyan azokat hordtam, jó volt rám mindegyik, nem nőttek a melleim pedig rengeteg tejem volt. A terhesség előtt is, szoptatáskor is és most is 85 C-t hordok. Teljesen alkati kérdés. Anyukám azt mesélte neki sem voltak nagyobbak a mellei mikor szoptatott.

2010. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, tudtam. Volt olyan ami egyébként is passzent volt, azokat nem tudtam, de a legtöbbet igen.
2010. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem tudtam 75D volt előtte, most az E kosár is kicsi...
2010. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanakkorák maradtak, de nem tudom a régi melltartókat használni, mert elnyomják a bimbómat, és a kosarától pedig begyulladhat a mellem.

Az utóbbi pár hónapban csak nagyon ritkán veszek fel melltartót. Az elején még azért hordtam őket párszor, hogy ne csöpögjön a tejcsi, de aztán a fent leírtak meggyőztek, hogy inkább ne. Nincs nagy mellem (mióta megnőtt kb. 75B-80C között).


Érdemes beruházni pár szoptatós melltartóba.

2010. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most mikor a 2 kisfiam született pedig rengeteg tejem volt a mellem mégis ugyan akkora maradt igy nekem uj méretet nem kellet vásárolni. Viszont szerintem is rakd el őket mert nagyon sok kismamának szoptatás elhagyása után vagy az eredeti méretükre mennek visza mellek vagy még kisebbek lesznek mint ahogy előtte volt.
2010. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már 2-3 héttel szülés után tudtam használni. Végre a push-up-nak volt funkciója :)

Már 8 hónapja szültem, mindig szoptatok, és csak a régi melltartóimat használom.

2010. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!