Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit szopizik alkalmanként...

Mennyit szopizik alkalmanként 3 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Természetesen azoktól kérdezném akik mérik. A növekedési ugrást hogy vészeltétek át?
2009. máj. 5. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 80-100-at evett, teljesen jóllakottnak tűnt, aztán kiderült, hogy ez kevés neki, így ő már kap pótlást. A kettő együtt 160-180 mili.
2009. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

És pótlást azért kapott a babád mert nem nőtt a súlya?

Most nálunk is ez van, hogy 100 körül eszik de van hogy kevesebbet. Ő sem sír de még pótlást nem adok ha nem muszály. Viszont nem mindig 3 óránként eszik. Nálatok kihúzta a 3 órát ezzel a kevéskével?

2009. máj. 5. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia!Az én babám is 3 hós, igaz én nem mérem.Eleinte mértem én is,most igény szerint szoptatom.A méregetéssel csak magadat idegesíted.Ő annyit eszik amennyire szüksége van.A 3 órát sem kell megvárni.A gyakori mellretevéstől lesz tejed!Mi tápszerrel jöttünk haza a kórházból, csak a kitartásomnak köszönhetem hogy szopik.Ne a mérleget nézd, hanem a babád jelzéseit.Próbáld ki hogy csak szoptatod, hidd el pár nap után elég lesz neki csak az!És ne add fel, bizz magadban és a baba jelzéseiben!
2009. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, nőtt a súlya, de azért mert 2 óránként evett, nem bírta a 3 órát ki, aztán volt, hogy éjszaka már óránként jelzett. Aztán egyik este vettem ki a fagyasztóból anyatejet, cicizés után -mikor azt gondoltam jól lakott- adtam neki egy üvegbe 120 milit és mind megette. Elcsodálkoztam, ezután pedig irattam tápszert. Azóta cici, majd tápszer. Sajnos minden étkezésnél kell neki a pótlás.
2009. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első voltam és a harmadik, nekem nem lett több tejem attól, hogy gyakrabban tettem mellre. Egyszerűen már olyan fáradt voltam, hogy ez sem kedvezett a tejtermelődésnek. Amióta van pótlás nyugodtabb ő is és én is.
2009. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nem tudom lehet nem kellene méregetnem, mert tényleg csak azt nézem mennyit eszik.

Most a mai napon kicsit sűrűbben eszeget, lehet ez már a növekedési ugrás nálunk ( ? )

Egyébként mi is tápszerrel jöttünk haza a kórházból, és nem volt tejbelövellésem. Ezek után kicsit mindig aggódom hogy legyen elég a tejcsi. A súlya szép lassan növöget, nem kapkodjuk el :)

2009. máj. 5. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!A 3. voltam.Én is ugyanigy voltam mint te!Folyton aggódtam!Ráadásul mindenki mást mondott.Próbálj ne folyton azon agyalni, hogy elég-e vagy nem.Annál rosszabb.Ne idegeskedj ezen!Plusz próbálj pihenni.Elég sok idő mire beáll a tej.Én ittam a lactoherb teát és urtica urens 5ch homeopátiás bogyót is szedtem.Ezt 1-2x egy nap.Vigyázz a kettő együtt nagyon beinditja.Nekem bevált!Ez a két szer mindig van itthon.Szerintem a szoptatás 90%-ban a fejben dől el.Ezzel nem akartam senkit megsérteni!
2009. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 150g a minimum és 210g a maximum. Általában eközött eszik. Max 5x eszik egy nap. Én minden szoptatás után eszem és egy nap 4,5liter vizet iszom. Már undorodom a kaja és az ivás gondolatától, viszont így hál istennek van tejem és nem is hízom, mert a baba elvesz mindent. És a pihenés is nagyon kell. Ha evés/ivás után le tudok dőlni egy kicsit ,akkor ébredés után tuti h sok tejem van. Sok sikert, egy kalappal!
2009. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!