Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet mágnest használni...

Lehet mágnest használni derékfájásra ha még szoptatom a 2 hónapos fiamat? Meddig fáj még? Érzéstelenítéssel szültem mert vákumos volt a szülés!

Figyelt kérdés
Mindenki panaszkodik az érzéstelenítésre mert állítólag bénuláshoz is vezethet!Le bénulhatok még tőle?Nagyon fáj a derekem!
2009. jan. 7. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt orvostól kell megkérdezned! Szerintem használhatod, de ezt úgyis eü intézményben adják, tehát ott megkérdezheted.


Én kaptam szüléskor egy epidurált, de rátekeredett a mellkasra a k.zsinór, ezért mégis műteni kellett, ehhez pedig újra szúrtak egy spinálist :(


Nem fáj a derekam egyáltalán, de néha ki-kisugárzik a fájdalom az egyik bordámnál.


EDA-tól fogsz "utólag" lebénulni, nyugi!

2009. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mármint nem fogsz :)
2009. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Van mágnes szív alaku medálom meg karkötöm csak nem mertem még fölvenni!Sokkal jobb bármien gyogyszernél!Nekem szülés óta beáll a hátam ha rosszul mozdulok vagy lehajulok!

2009. jan. 7. 16:28
 4/4 A kérdező kommentje:
bordám az néha fáj csak!Tal 3,4 éreztem azt!Nekem 2 hejen szurták!Nekem a vállamig húztak föl csövet és onnan adagoltak valamit a gerincembe!
2009. jan. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!