Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már közületek valaki...

Szült már közületek valaki epidurális érzéstelenítéssel? Tényleg nem fáj a szülés miután beadták?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Elso lanyom azzal szultem a masikat az nelkul.Ha megegyszer szulnek biztos,hogy az nelkul.

Nem ereztem fajdalmat csak ereztem mikor van a fajas,de par orara a szules utan,amikor kiment a hatasa,akkor nagyon fajt mindenem.

2009. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elso vagyok...


Es az elsot sem terveztem azzal,csak elohivatott szules volt es nagyon eros, parperces fajasaim voltak,es kertem fajdalomcsillapitot es az epiduralt ajanlottak,mert hogy meg gyorsitja a szulest.

2009. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kértem érzéstelenítőt, mert nem bírom a fájdalmat.De így is éreztem, elég rendesen.:( igaz a lábamat annyira elnyomta, hogy akár le is vághatták volna...

viszont az érzéstelenítő miatt nem éreztem kitolásnál a babát :( nem érzéstelenít el teljesen, de utána sokáig nem tudsz felkelni :(

2009. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Epidurális érzéstelenítővel szültem!

A fájásokat én ugyanúgy éreztem viszont deréktől lefelé annyira el voltam zsibbadva,hogy semmit nem éreztem a szülésből!

Van pár hátránya,pl.:Hiába nyomsz,egyszerűen nem tudod összpontosítani,mert nem érzed,a másik pedig az hogy nem szabad utánna felkelni 24 órán keresztül!Sajnos ezt nekem utólag mondták,én felkeltem szülés után 4 órával és 2hétig iszonyat migrénem volt!!

Könnyü szülést!!

10hós kislány anyukája!!

2009. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!