Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az epidurális érzéstelenítésse...

Az epidurális érzéstelenítéssel tényleg nem is annyira fájdalmas a szülés?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt hirtelen meg kellett császározni és altatásban végezték a műtétet...Szükséges volt,mert veszélyben volt a kislányom..Minden olyan gyorsan történt.

Most várjuk második babánkat és szeretném ha nem maradna ki az életemből az a csodálatos érzés,hogy azonnal láthassam,vagy megérinthessem.

Akár császárral,akár simán tudnám világra hozni a picit.......

Szeretném tudni,hogy Nektek milyen tapasztalataitok vannak...Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm...

22 hetes pockós..:-D


2009. ápr. 29. 11:31
 1/7 ketteske ***** válasza:
100%
Még az érzéstelenitéssel is fáj kicsit a szülés, képzeld, milyen lehet nélküle! Én nem bántam meg.
2009. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Lehet,hogy furcsán hangzik,de nagyom vágyom sima szülésre..
2009. ápr. 29. 11:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzik furcsán, megértem, hogy át akarod élni. Az epidurális érzéstelenítés nagyon jó, de ha kéred is, készülj fel rá, hogy esetleg nem sikerül. Én is kértem, de végül nem sikerült megoldania az orvosnak. Akkora pocakom volt, hogy nem tudtam eléggé előre hajolni és nem tudta jó helyre beszúrni. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy inkább arra készülj, hogy fájni fog nagyon. Akkor csak kellemes meglepetés érhet. Ha úgy indulsz neki, hogy nem fáj és mégsem sikerül az epidurál, akkor nagyon fogsz szenvedni. Sok sikert és könnyű szülést kívánok!
2009. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam epidurális érzéstelenítést és semmit nem éreztem. Még azt sem mikor jön a fájdalom. A szülésznő mondta mindíg, hogy mikor nyomjak.
2009. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok a Babáitokhoz és köszönöm a biztatást..!
2009. ápr. 29. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem kaptam érzéstelenÍtőt de ha tehetném újra szülnék és szintén anélkül
2009. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
szerintem ha már 1-szer valaki babát vár,akkor vállalja föl az összes hozzá tartozó nehézséget és fájdalmat,mert úgy az igazi!mindig azt mondom,h ha attól félsz ,h fájni fog,akkor az nem neked való!ezért tartanak ott a nők ahol most,mert mindent kibírnak és csak ők érzik az igazai fájdalmat!a férfiak az első 2 hónap után feladnák!!!de a nők azok nők!
2009. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!