Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a baba velem...

Szülés után a baba velem lehet a szobában és el tudom látni (fel tudok kelni hozzá?), mert valoszinüleg epidurális érzéstelenitéssel fogok szülni?

Figyelt kérdés
Pécsen az édesanyákuti klinikán szülök!
2008. júl. 23. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ott szültem 6 hete epidurállal. Fel tudsz kelni majd. Amiatt nem kell aggódnod. SŐT! 1-2 órán belül fel is KELL kelned pisilni! Nekem inkább az okozott gondot, h 24 órán keresztül vajudtam, ami nagyon kimerített+ a gátsebem annyira fájt egy hétig, hogy sírva közlekedtem(persze ez nem átlagos,mert mint kiderült kicsit elcseszte nekem a doki...és bennem felejtett 1-2 varratot). Szóval ne izgulj ezen! Igaz, hogy mindenki úgy vonszolta magát, de mindenki el tudta látni a babáját! Sok sikert!:)
2008. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez első válaszoló vagyok....Bocsi nem 1-2, hanem 4-5 óra múlva kellett felkelnem pisilni....Az EDA-tól nem félj, nagyon jó dolog, sokat segít!
2008. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én EDA nélkül szültem és nem Pécsett.Viszont az első nap nagyon jó volt,hogy nem kellett ellátnom a csecsemőt,csak szoptatnom.Nagyon ki voltam merülve,mert végigvajúdtam az éjszakát és csak hajnalban aludtam 1 órát a szülőszobán.

Szerintem amíg kh-ban vagy élvezd ki hogy van segítséged,és ne akarj egyből 24 órás vigyázállást a gyerek mellett.Elég lesz otthon is.Hidd el az a 3 nap nem lesz egy nagy pihi,mert ha téged hagynak is a látogatók,de a szobatársadat,vagy másokat jönnek látogatni,és nem lesz csend.

2008. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy hogy érzed magad.A szülésem 38 órás volt,a babám végig velem volt.Persze,hogy eltudod majd látni.Ne aggódj elöre.

Császár lessz???Mert akkor lehet,hogy nem bírsz majd nagyon mozogni.

Ha nem,akkor ne feltétlenül ragaszkodj az EDA-hoz...

2008. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!