Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Merjem megvenni a Laktator...

Merjem megvenni a Laktator mellszívót?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének kimondottan.Az első babámmal kölcsön aventet használtam, most várom a másodikat, de nemtudom vegyem e meg a drága aventet.Az bevált, de most tudok egy Laktatort olcsón.Merjem megvenni??
2009. jan. 8. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az avent kézi szuper!!!!! Megéri az árát sztem ne sajnáld rá hiszen ez a babád étele! Ma vettem 13000 a tescoba! Én is kölcsönkaptam de annyira jól kiszívja gyors vettem is egyet:) Ezt amit írtál nem ismerem!
2009. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az aventra esküszöm, nagyon bevált.
2009. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az elektromos medellára esküszöm. A pici fiam imádta a hanagját.Mindíg elaludt rá:D
2009. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél amit ismersz ami bevált. Én nem is venném meg amig nem vagyok benne biztos hogy kell-e. Gondolom az első babával kölcsönkaptad. Ha bevált nem érdemes mást venni az avent pedig tényleg szuper sec perc alatt kész vagy vele ami egy baba mellett nem utolsó.
2009. jan. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Sajnálom hogy senki nem írt aki ismeri ezt a márkát!
2009. jan. 9. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!