Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 100%-ig szoptatás mellett...

100%-ig szoptatás mellett elkötelezettek válaszoljanak! Köszi. Mi a teendő abban az esetben a szoptatás sikeres kezdéséért, ha a kórházban sajnos éjszakára elviszik a babámat, és ha sír, cukros teás pótlást kap?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 16:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
melyik kórház ez Magyarországon? Igenis JOGOD van hozzá, hogy veled legyen a pici, egyébként meg szerintem mindenhol a szülés után 2 órát veled lehet, mellre teheted, stb, nincs ilyen, hogy 5 órát hozzád sem engedik! Én éjfélkor szültem, velünk volt 2-3 órát, utána mentem a gyerekágyra és reggel már hozták is, szóval csak pár órát volt az újszülött megfigyelőben
2013. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 xStefix ***** válasza:
Az, hogy jogunk van hozzá, tiszta sor; de egy sor kórház van, ami egyszerűen nincs felkészülve se az arany órára, se a rooming-inre, még 2013-ban sem. Nemcsak a környezet kivitelezésére gondolok (pl. nincs megfelelő helység), hanem a dolgozók hozzáállására, kellő motiváltságára is. Sajnos nagyon messze vagyunk még attól, hogy ezzel a jogunkkal mindenhol maradéktalanul élni tudjunk...
2013. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Stefix, ezt nem tudtam..:( (előző vagyok) és nagyon elszomorít, bár ha belegondolok, hogy az ország második legnagyobb egyetemének klinikáján szültem, ahol még mindig kötelező szülőágyon, kengyelbe felnyomott remegő lábakkal tolni úgy, hogy kisebesedik mindkét könyököm...üdv 2013, és üdv valóság, versus rózsaszín álmok a szülésről
2013. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!