Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 és fél hónapos baba átlagosa...

7 és fél hónapos baba átlagosan hányszor szopizik?

Figyelt kérdés
Ma kellően már megrémültem, ugyanis az elmúlt pár napban hatalmas mennyiségeket kezdett el enni kisbabám (200-180 stb.), s úgy kell ébreszteni 4 óra után, hogy egyen. Persze nem is csodálom. Lassan áll át az 5 órás szopikra??? Napi 5 szopira talán?? Nem túl korai ez? Nem beszélve arról, hogy a melleim is nehezen bírják, nagyon keményednek, ennyi idő alatt pláne.
2009. jan. 23. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
4-9-12-16-20 Mi így eszünk 7 hónaposan.(2 nap múlva)Azt,ogy mennyit szopik nem tudom,mert nincs mérlegem.
2009. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj, fel ne ébreszd már szegénykét, egy ekkora babát miért kellene felébreszteni!
2009. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hós babám 4x szopik egy nap. 4 óránként eszik és átalussza az éjszakát: 8, 12 16, 20:30
2009. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.7 és fél hós babánál felejtsd el hogy méred mennyit cicizik!!!!!!!!!!!!!!Csak bekavar!Egy-egy étkezést kiválthatsz már más kajával is!És ne keltsd fel hogy egyen.Ha éhes úgy is felkel, nem fog álmában éhenhalni!Az pedig hogy hányszor cicizik egy ennyi idős baba, az nagyon változó.az én kislányom ennyi idősen , reggel cicizett ébredés után rögtön, aztán egy 1 óra múlva reggelit kapott (bébidesszertet), aztán dél körül lefekvés előtt, 4körül mikor felkelt akkor is bébiétel volt a menü, persze rá néhány korty anyatej is kellett, és aztán csak fürdés után!Aztán éjjel 1szer felkelt, és reggelig aludt!Ezt nem kell erőltetni.Úgy is a baba fogja meghatározni a cicizések közti eltelt időt!!!Ha nagyon medurranna a cicid, nyugottan fejd ki!Én 8 hónapig fejtem, és egy másik babát tápláltak vele!

Csak szopiztass úgy ahogy az ösztönöd súgja!!ennek nincsenek írott szablyai!!!

2009. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

!!!!!!!!!!!!!! Segítség!!!!!!!! Rosszul tettem fel a kérdést!!!!!4

7 és fél HETES a babám!!!!!!!!

...de most legalább képbe lettem a 7 és fél hónapos babákból. :-) ..de ezek szerint nagyon kevésszer eszik naponta. Most még arra lennék kíváncsi, hogy mennyiket eszik egy baba.

2009. jan. 24. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Én írtam 7 és fél hósat is.A 7 hetes baba nem baj ha állítja be magát!ahogy neki megfelelő úgy fog szopizni.Ébreszteni nem kell!!!!!!!!olyan 4-5 óránként megfelelő a szopi ideje! a sógornőm lány ennyi idősen már átaludta az éjjszakát is (bezzeg az enyém még 1 évesen is 1*cicizett éjjel) szóval mindenkinél más, és más!!Nyugi a legjobb ha a baba állítja be!!És a tiéd épp ezt csinálja!
2009. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és ne mérd!!!!Dugd el a mérleget, csak összefog zavarni mikor esetleg kevsebbet eszik az átlagnál.Kétségbe fogsz esni hogy vajon beteg e!!!!Szóval mérleg eldug, babát hagy aludni, addig is van szabad időd.!!!!!!!!!!Szép babázást.


Előző voltam!

2009. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Na így azért más! :D

Én babám ennyi idősen állt át a napi 7-ről a napi 6-ra.

A napi őt tényleg kicsit kevésnek tűnhet, de már láttam ilyet. Próbáld meg kitapasztalni, hogy mikor enne ritkábban, ilyenkor hagyd aludni és amikor meg ébren van, akkor esetleg besürítheted egy kicsit, bár ilyen mennyiségeknél nem tudom, hogy kell-e :DDD


A mérleget pedig felejtsd el, mérd az esti csupasz súlyát fürdetés előtt és ha gyarapszik, akkor eleget eszik!

2009. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!