Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányszor szopik átlagosan egy...

Hányszor szopik átlagosan egy 3 hónapos baba és mennyit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mennyit, azt sose mértem, szopizni igény szerint szopizott a lányom(még ma is, pedig 6 és fél hós). Az igény szerinti szopi 3 hónapos korában úgy nagyjából kétóránként volt (persze voltak eltérések, ez csak az átlag), tehát úgy napi 12-szer.
2009. febr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Napi 6x. Kb. 6,9,12,3,6,8. Plusz-mínusz 1 óra. Kb. 9-fél 6-ig alszik. Délelőtt ritkábban, van h 4 óránként, du. pedig sűrűbben. Azt nem tudom pontosan, hogy mennyit (egy ideje már nem mérem), de nem is ez a lényeg, hanem hogy mennyit hasznosít. Az én kislányom nem egy nagy evő, de nagyon jó az alvókája, és hízik rendesen(7kg, 3 hónapos).Azt viszont megfigyeltem, hogy 9-kor és 3-kor kevesebbet szokott szopizni. A legtöbbet 12-kor és este 8-kor eszi.
2009. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia az én babám 3 hónaposan 2-3 óránként de volt hogy 1 óránként szopizott 80-120ml-ig terjedő mennyiségeket hízott is szépen aztán úgy 4-5 hónaposan kezdett picit kevesebbet hízni de viszont 200ml-eket szopizott akkor tértem át a hozzátáplálásra.
2009. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sose mértem és mérem meg,hogy mennyit szopizik babám,pedig ő már 8,5 hónapos.De ő ebben a korban 2-3 óránként simán evett.De viszont az éjszakákat már átaludta.
2009. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!