Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem hajlandó kb 2naponta...

Miért nem hajlandó kb 2naponta 1x szopizni a babám?

Figyelt kérdés

Kb 2 naponta az egyik szoptatásnál egyszerűen elutasítja a mellem, mindegy hogyan próbálom megszoptatni (különböző testhelyzetek stb) Ilyenkor eleinte úgy tűnik, hogy nem éhes, de 10-15 perc múlva meg sír az éhségtől, de ekkor sem szopik. Cumisüvegből viszont elfogadja ilyenkor, tehát tényleg éhes.


Nem tudom mit kell ilyenkor csinálni. Ha szopisztrájk lenne, akkor gondolom folyamatosan elutasítaná a szoptatást, de csak ilyen ritkán fordul ez elő. Félek, hogy ha a továbbiakban is cumisüvegezünk, akkor át fog állni rá és rosszabb lesz minden. Viszont akkor mit csináljak? Nem hagyhatom üvölteni az éhségtől.


Teljesen kivagyok tőle, ma valahogy betelt a pohár és itt pityergek a romjaimon :(


3 hónapos


2011. jan. 1. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindkét melledet elutasítja?

Az is lehet hogy "lusti" szívni és tudja hogy ott a cumisüveg, amivel kevesebbet kell dolgozni. Kiváncsi vagyok én is mi ilyenkor a teendő?

2011. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ilyenkor mindkettőt :(


Nem tudom ilyen esetben hogyan tudom elkerülni a cumizavart.

2011. jan. 1. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az enyém akkor szokta ezt csinálni,amikor már nagyon éhes vagy fáradt vagy ilyesmi.Én nem adok neki üvegből,hanem megnyugtatom és megpróbálom később.

2011. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!