Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopi után miért sír?

Szopi után miért sír?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam kb.1 hete szopi után felsír és nehezen nyugszik meg. Van, hogy üresre szívja van, hogy van még benne és meg kéne neki dolgozni érte,kicsit később újra próbálkozunk akkor már eszik újra van hogy átteszem másik cicire és az se kell neki. játszó cumit néha adok neki, meg cumisüvegből néha vizet amit meg is iszik. Lehet kevés a tejem? De közben meg gyarapszik, több mint 6 kg.
2009. jan. 28. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,


Próbáld megbüfiztetni, lehet az bántja, és utána kínáld újra a cicit.

Ha igény szerint szoptatod, és ha kell mind a kettőt kínálod neki, és még hízik is, akkor biztos hogy elég a tejed. Ne izgulj! Csak a pociját bántja valami.

2009. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! biztos hogy nem éhes!Az én lányom is ezt csinálta 7 hetes koráig!A büfi bántotta pociját és még most is néha!Nálunk soxor volt az is hogy szopi,sok büfi után elaludt majd 1 óra alvás után felsírt!Felvettem büfizett és aludt tovább!Ez még a mai napig néha így van!Most 10 hetes!
2009. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!!

az én kisfiam cumiból eszik, tehát látom, mennyiket fogyaszt el és még így is ezt csinálja!! megkérdeztem a védőnőt, hogy akkor nem eszik eleget?? 10 hetes és már 140/150 ml-eket eszik... és azt mondta, hogy szó sincs erről, csak a pociját bántja a büfi és a torkában is lehet egy kis tej savó, ami nem kellemes neki. így addig sír. szóval nyugi, eleget eszik tuti!!

2009. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. jan. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!