Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet az, hogy reggel...

Mitől lehet az, hogy reggel 140-180 között szopizik a 2.5 hónapos kislányom, napközben meg csak 40-et eszik, vagy 70-et két ciciből. Kell még fejnem? Hogyan tudom elérni, hogy több legyen? Vagy elég ez neki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha éjjel jól alszik, akkor reggel többet eszik, mert megékezik. Nappal, ha nem sír akkor nem éhes elegendő neki az amit szopik. Az én babám 2,5 hónaposan átaludta az éjszakát és reggel ha felkelt akkor ő is sokat evett de utána nappal sokszor keveseket, én nem néztem az órát mennyi telt el, ő mindig jelezte nekem, mindig el kezdett feszengeni, nyügdölődni, de nagyon szépen fejlődik. Ha a te babád is szépen fejlődik ne aggódj, ő tudja mennyi tejre van szüksége. Tedd el a mérleget, mert az csak felbosszantja az embert!!!

Ha a gyerekorvos sem mondott semmit akkor nincs baj, azt jelenti, most a babád így állította be az evő programját.

2009. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Ő is átalussza az éjszakát, és napközben sokszor eszik keveset. Már 5kg 16 deka, és 3,45-tel született.Úgyhogy akkor megnyugodtam, szerintem igazad lehet. Végülis ő tudja mennyi neki az elég, ha nem lenne elég akkor sírna. De nem sír.Mégegyszer köszi
2009. jan. 31. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!