Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már csak napi 2* 50-60 ml...

Már csak napi 2* 50-60 ml tejet tud szopizni 9 hetes kislányom (reggel és este). Van még esélyem több tejre?

Figyelt kérdés
Minden létező dolgot kipróbáltam, amiről hallottam. Tea, homeopátia, gyógynövényes kapszula (More Milk Plus), szopi után fejés (sose marad semmi, mindet kiszívta). Császáros voltam második babával, az elsőnél még ennyi tejem sem volt sajnos. Van valami ötletetek, amit használhat?
2011. jan. 24. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
tejserkentő ételek.A védőnőm a krumplit ajánlotta.No meg a sör(persze alkohol mentes)Gyakori mellre tevés.És a legfontosabb,hogy ne stresszeld rajta magad,mert csak annál nehezebben fog menni.Anyukám is rengeteg krumpli levest főzött nekem.
2011. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xStefix ***** válasza:
Privit kérek. :)
2011. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha rendszeresen és "jól megdologozod" a mellszívóval ( még ha nem is jön belőle semmi) és megiszol 3-3,5 liter folyadékot, akkor jó eséllyel 3-4 nap múlva lesz eredménye. Lehet hogy ismered, ha nem nézz rá az oldalra www.lll.hu

Ők biztosan tudnak neked segíteni, van szoptatási tanácsadásuk is, válassz egy szimpatikus telefonszámot és hívd. Nagyon rendesek.

Első babámnál még tejet is adtam le annyi volt, másodiknál meg 9 hetesen "elzárták " a csapot egyik péntek délután. DE!!! sikerült visszatornázni a mennyiséget. Nincs veszve semmi szerintem. Pihenj sokat és rengeteget igyál. Ha tápszerezed, meg teáztatod (nemtomígy van e) akkor lusta lesz szopizni ( mert minek is dolgozzon ha folyik a cumisüvegből) és csökkeni fog a tejcsid. Kitartást és sok sikert!!

2011. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
10:04-es vagyok. Elfelejtettem írni: én is császáros vagyok, ez még önmagában nem indok a tejcsi csökkenésre.
2011. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a teát és a homeo bogyót nem szabad együtt használni!
2011. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is hallottam, nem használtam együtt semmit. A nagy nagyon anyás lett mióta hazahoztuk a kicsit. Meg igazából szerintem akkor ijedt meg, mikor kórházban voltam egy hétig és nem voltam vele. Az a lényeg, hogy nappal levegőt se vesz nélkülem, így a "pihenj sokat, igyál sokat, ne stresszeld magad" tanácsokkal sajnos nem tudok mit kezdeni. Azért még az influenza járvány végéig megpróbálunk kitartani.
2011. jan. 26. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:
01.25 10:04 -es vagyok újra. Próbáld összerendeznia két gyerkőc napirendjét. De legalább a "nagyobb" délutáni alvásával egyszerre tedd le a kicsit és akkor van egy kis szusszanásra idő. Nálunk bevált. Egyébként a minap vettem a Dm-ben Karamaltz vagy valami hasonló márkájú alkoholmentes sört...nagggyon tuti ( mármint az íze annyira nem, mert utáloma sört) de a hatása!!!!? Próbáld ki, hátha segít a tejcsi szaporításban.
2011. febr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!