Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy fogok tudni szoptatni?...

Hogy fogok tudni szoptatni? Igaz, még azért messzebb vagyok a szüléstől, de nagyon foglalkoztat a dolog, hogy hogy fogom én a három picikémet egyszerre (vagyis inkább egymás után) szoptatni.

Figyelt kérdés

Tudna nekem valaki tanácsot adni. Én úgy gondoltam, hogy valószínűleg majd le kell fejnem (amúgy lesz segítség - remélem!) De mi van, ha nem is lesz elég tejem? VAn valami jól bevált taktika a bővebb tejtermelésre, és milyen mellszívót ajánlanátok?

hármasikres kismama


2009. jan. 31. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Hű de irigyellek! Nekem van 2ikertesóm és anyukám annó így csinálta. Felváltva kaptunk enni,mindig az volt az első aki előbb ébredt. Viszont neki nem volt elég a teje mindegyikünknek, 2hónapos kortól tápszert is kaptunk. Mindemellett szoptatott 1teljes évet. Aztán előbb a 2 öcsém, majd én választottam el magam. Igaz 33éve nem volt ennyi minden amivel lehet a tejtermelést serkentani, bár nekem anno semmi nem vált be. 1kisfiam van, 1évet szopizott ő is, de csak 4hónapig volt kizárólagosan tejcsin. Aztán neki is kellett a táp, mert "kevés voltam"

Mégegyszer nagyon gratulálok! Remélem a következőre nekünk is így sikerül!

2009. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sok infót találhatsz:

www.ikresek.hu

[link]

www.lll.hu/cikkek/ikrek

ikrek.lap.hu/

www.szoptatasportal.hu/temak/ikrek

www.babanet.hu/album/foto.php?album=523&page=2 ( ezek fotók a szoptatási pózokról )

www.kismama.hu/baba/ikrek_szoptatasa/3202/

www.szoptatasert.hu/belso.php?inf=oktato_elsohet2


avent mellszívó naon jó, more milk kapszula, homeo bogyók, a tejserkentő teákkal csak óvatosan: dupla vízben áztasd ki, különben szeleket okoz az újszülöttnek

2009. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hú! Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettetek!

Az első válaszolótól kérdezném, hogy akkor ti hármasikrek vagytok? És már 33 évesek? Csak mert ez is bíztatás számomra, mert az orvosok le akartak beszélni a terhességemről, mert hogy nagyon kockázatos, veszélyes. De mi bízunk a babáinkban, hogy nem akarnak nagyon hamarabb kijönni, és minden rendben lesz. Főleg, hogy teljesen természetes úton fogantak.

Mégegyszer köszönöm mindkettőtöknek! Megyek nézem is a linkeket!

2009. febr. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!