Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Erdekelne h kinek mi a velemen...

Erdekelne h kinek mi a velemenye az 1 ev folotti baba szoptatas, kisfiam 13 hos es meg reggel este inteziven szopizunk, bár mások ezen meglepodnek, ezel nincs baj? Nagyon szeretem szoptatani es szerintem neki is ez a legjobb. velemenyeket varok

Figyelt kérdés
egyebkent már mindent eszik8fozelekek, levesek, sok gyumi) es 6 fogacskaja van..de eddig talan pár alkalommal aludta at az ejszakat, erre valami megoldas?...napi ket alkalommal alszik de neha csak egyszer 1 vagy 2 orat, vagy fel orat akkor kicsit nyugosebbb...ejszaka pedig felsir es allandoan a hajammal alszik vissza, nagyon hajas lett anelkul nem alszik el, most pedig a kozos agyunkban pihen ejjel...koszonom a valaszokat...
2011. jan. 27. 23:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
09.34 vagyok!Nekem azzal van bajom,ha valaki nem törődve senkivel előkapja a mellét és közszemlére szoptat!!!!Lehet azt diszkréten is,mint ahogy írtad!Bár én úgy sem csinálnám,de ez én vagyok.De bocsásson meg a világ akkor is gusztustalan,amikor anyuka a mellét a bevásárlóközpont közepén kirakja ,és a közel két éves gyerek meg melléáll és rácsimpaszkodik.Szerinted ez normális dolog?????Mert szerintem nagyon nem.Meg a karácsonyi ebédnél,mikor van az asztalnál másik 7 ember(ebből legalább 3 férfi),nagyban falatozik,anyuka cickója meg belelóg a levesbe?Ez is normális?Én nem értem ezt!Én meg tudom oldani,úgy hogy mindig hazajövünk mire a gyereknek ennie kell és kész.Vagy ha vendégségbe vagyunk ,akkor is el lehet vonulni egy másik szobába...
2011. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Körülbelül erről írtam én is, csak egy másik kérdésnél egyenesen lepedofiloztak.
2011. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

10.18!


Azért én jópár gusztustalanabb dolgot el tudok képzelni, mint egy szoptató anya. Nem reagálod egy kicsit túl?

2011. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Mikor a tengerparton nem törődve senkivel dobja ki egy nő a cicijét az nem gond senkinek?
2011. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

10.18 vagyok!


ÁÁÁÁÁÁÁÁ!Hagyjuk lányok!Ennek semmi értelme!Butaság ezen vitatkozni!Én is szoptatok már 9 hónapja és remélem még sokáig fogok is!DE szerintem mindennek megvan a helye,és módja...ennyi...

2011. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, és többek között te vagy az, aki eldöntheti mások helyett is, hogy hol a helye és az ideje, és hogy mennyi ideig normális.
2011. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
De úgy látom,hogy a kiírt kérdésednél sem kaptál megnyugtatást,hogy "igenis normális szoptatni egy 4 éves gyereket".,
2011. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 xStefix ***** válasza:
Én már 2 évvel túl vagyok az egy éven, úgyhogy pozitív.
2011. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a sok sok válaszokat nem is szamitottam ennyire:), es szoptaatom amig csak tudom ..bár amasodik kerdesemre senki nem irt....miert nem alszik meg 1 evesen.....azert koszonom megegyszer
2011. jan. 28. 18:32
 20/23 anonim ***** válasza:

Én megpróbálok választ adni a kérdésedre.Témában vagyok,ugyanis az én lányom 3 évesen nem alszik.Mi is szopizunk még elalváskor.Ez az oka,hogy éjjel többször ébred,és cici nélkül nem alszik vissza.Mert így szokta meg,nem tanult meg segítség nélkül elaludni.Persze most az én gyerekemről beszélek.A fogzás is lehet ok a gyakori ébredésre.Első gyereknél nem tudtuk mikor jöttek a fogai,a kicsinél megszenvedtünk minden fogat.

3 hónapos koráig átaludta az éjszakát,aztán diszpláziával hámba került és elromlott minden.Aztán jött a fogzás,volt hogy 10X ébredtünk egy éjszaka.Mindenki azt mondja,ha majd nem lesz szopi aludni fog.Meglátjuk majd akkor.

2011. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!