Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Erdekelne h kinek mi a velemen...

Erdekelne h kinek mi a velemenye az 1 ev folotti baba szoptatas, kisfiam 13 hos es meg reggel este inteziven szopizunk, bár mások ezen meglepodnek, ezel nincs baj? Nagyon szeretem szoptatani es szerintem neki is ez a legjobb. velemenyeket varok

Figyelt kérdés
egyebkent már mindent eszik8fozelekek, levesek, sok gyumi) es 6 fogacskaja van..de eddig talan pár alkalommal aludta at az ejszakat, erre valami megoldas?...napi ket alkalommal alszik de neha csak egyszer 1 vagy 2 orat, vagy fel orat akkor kicsit nyugosebbb...ejszaka pedig felsir es allandoan a hajammal alszik vissza, nagyon hajas lett anelkul nem alszik el, most pedig a kozos agyunkban pihen ejjel...koszonom a valaszokat...
2011. jan. 27. 23:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 13 hónaposak vagyunk, és szopizunk reggel, este, azaz a reggelt inkább hajnalnak mondanám, van hogy 4-5 óra, olyan is hogy 3. egyetlen éjjelt se aludtunk még végig. És napközben is van cici egyszer legalább, változó mikor, amikor épp szükség van rá. Még egy ideig biztos fogok is szoptatni, míg igénylik kis csemetéim, és nem érdekel ki mit gondol. a doktornénink szerint már 7 hós kor után nincs tápértéke az anyatejnek. Igen ám, de mikor 11 hósan beteg lett az egyik, hányt, vittem az orvoshoz, mondta anyatejet kaphat, hogy ne száradjon ki. jó hogy nem vágtam a képébe, hogy akkor ha 7 hósan hallgatok rá, akkor most mit adnék neki? Sokan meg felnéznek rám, hogy két gyereket még ennyi idősen is tudok szoptatni. nekünk még jó így. És majd alszunk ha megérnek rá.
2011. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 xStefix ***** válasza:
Előző: ikreid vannak?
2011. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat es varunk turelmesen
2011. jan. 31. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!