Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a legjobb fogyókúra szoptat...

Mi a legjobb fogyókúra szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
heti 1 kg-t fogyhatsz, természetes fogyással, vagyis semmilyen fogyasztószer használatával. Hány hónapos a babád és hányszor szopizik még? Az én lányom 9 hós és még kétszer szopizik, én úgy próbálok fogyni, hogy 6 után már nem eszek és sokat mozgok. Szerencsére így is rengeteg a tejem és a kilók is mennek lefele.
2009. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
A legjobb fogyi a szopiztatás!
2009. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kislányom 3és fél hós. Csak szopizik 6x egy nap. Az elején elkezdtem szépem fogyni, nem híztam sokat szülés alatt 13kilót és abból 10 le is ment. Az első hónap óta viszont hízok.
2009. jan. 21. 08:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki fogyik szoptatás alatt, sőt van aki hizik. Nekem stagnál a súlyom, se le se fel.

Próbáld meg, hogy enm eszel fehér kenyeret, helyette fél barnát vagy barnát, nem eszel annyi krumplit és tésztát. Mindemellet rengeteg folyadék, inkább viz, és lehet tornázni, mozogni.

2009. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg a legjobb fogyókúra a szoptatás.Én 76kg voltam mikor szülni mentem,most tartok 54-nél.:)Persze ez alkat kérdése is,mert húst hússal eszek.
2009. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes én is csak az 1. hónapban fogytam,azóta stagnálok.hasfájós babó mellett,ha még tésztát és kenyeret se ennék,akkor egyáltalán mit egyek???????Teán és vízen éljek?
2009. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Most ne haragudj, de a kérdező azt kérdezte, milyen fogyókurát lehet alkalmazni szoptatás alatt, nem azt, hogy a Te kisbabád hasfájós, és Te nem tudod elhagyni a tésztát meg a krumplit, meg a kenyeret. Majd elmulik ez az időszak, és nyugodtan kevesebbet lehet ezekből fogyasztani.
2009. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
én is mindig 55 kg voltam, terhesség előtt lettem 62 kg és a terhesség végére 85 kg.ebből 10 kiló egyből lement.most 2,5 hónapos a kislányom és 68 kg vagyok.nem fogyózok csak szopizik.nekem mindennél fontosabb az, hogy egészséges legyen és mindent megkapjon az anyatejen keresztül amire szüksége van.én is vágyom arra, hogy 55 kg legyek újra, de majd ha már nem szopizik a drágám.nem értem hogy azt a pár hónapot vagy esetleg bő 1 évet nem bírja ki néhány anyuka. és az a fontos neki hogy minél jobban nézzen ki szoptatás alatt. úgy vagyok én is, hogy rengeteg ruhám nem jön még rám,de majd rám fog.és a párom ugyan úgy oda van értem mint amikor 55 kg voltam.lehet jól kinézni csak oda kell figyelni magunkra.nincs annál boldogabb érzés amikor szopizás után jóllakva rám mosolyog a kislányom.
2012. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!