Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám bimbóvédővel szopizik....

Babám bimbóvédővel szopizik. Pár napja mintha nem jól kapná be, úgy csinál mintha nem tudna szopizni. Fáj a cicim is pár perc után. Eddig nem volt ilyen! Mit tegyek? Még szeretném szoptatni, csak 4 hónapos, nem apad így el a tejem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is csinált ilyeneket a kis csajszim én két féle próbát tanácsolnék először a fontosabb próbáld meg bimbóvédő nélkül minden szopit úgy kezdjél hidd el megszokja csak próbálkozni kell nekem is kicsi a bimbóm és lapos is de már úgy rá tud cuppanni és néha még mellette is szívja :-))))a másik dolog pedig fogd rá a védőt a melledre hát most pozíciótól függ én két ujjal csináltam és így irányítottam a védőt a szájába mert nekünk mikor ilyen volt hogy nem tudott vele szopizni azért volt mert nem volt jól felhelyezve és mindig elmozdult emiatt neki sem eset rendesen szájra és nekem is fájt a bimbóm
2011. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oksi, az a baj, hogy beszívja az alsóajkát, nem nyitja nagyra a száját, és csak a hegyét szívja, így reggel még tud enni, hiszen reggel rengeteg tej van a cicimben, mert éjjel 10 órát alszik, viszont a 3. 4. 5. etetés közben csak cumizik meg sír.... eddig tudott szopizni, most miért nem tud? a cumitól lehet?
2011. jan. 28. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A kislányom is csinálta egy ideig, pedig addig szépen szopizott a védővel... én nem tudtam leszoktatni a védőről, ill. biztosan le lehetett volna, de nagyon macerás volt, ezért inkább úgy döntöttem, hagyom továbbra is védővel szopizni...a mai napig szopik reggel és este, most 8,5 hónapos... tehát csak egy átmeneti időszakban "bénázott" a védővel... nem tudom, miért csinálta, de elhagyta... egy időben például elkezdte harapni a bimbómat, még szerencs, hogy védővel szoptatok... ezt is egy darabig csinálta, kicsit el is keseredtem, hogy na akkor ennyi volt, de aztán azt is abbahagyta... szóval türelem, ne fújd fel a dolgot és jó esetben talán megunja és megint normálisan szopizik majd...
2011. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok... az is lehet, hogy talán már nyomja a fogacska az ínyét... még ha nem is látszik még, lehet, hogy már ott mocorog az íny alatt... ha ez a baj, akkor is csak átmeneti a probléma, a fog hullámokban okoz gondot... szóval ha éhes lesz, enni fog...
2011. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Jók az eddigi ötletek.

Ugyanakkor, tényleg nem kizárt (ennyiből), hogy esetleg cumizavar is lehet... Nem tudom, én megkérdeznék erről egy tanácsadót, mit mond rá.

2011. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!