Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha házimunkát végeztek (Domest...

Ha házimunkát végeztek (Domestossal, hideg zsíroldóval stb. ) mindig húztok gumikesztyűt? Ha anélkül takarítottam ez hatással lehet a szoptratásra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 15:32
 1/5 xStefix ***** válasza:
100%

Domit én is használtam régen kesztyű nélkül - mára meg akkor is kivörösödik a kezem, hacsak a flakonhoz érek, amire rászáradt az anyag... Ha jót akarsz magadnak, nem várod meg, míg allergiás leszel rá!

Hideg zsíroldót pedig tudtommal nem is lehet kesztyű nélkül, nincs az a kéz, bőr, ami el tudná viselni azt a marást...


Anblokk, nemcsak szoptatás alatt, hanem egyébként se használd őket védelem nélkül!

Én nem is az anyatej miatt aggódnék elsősorban, hanem a kezed meg a tüdőd miatt...

2011. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit fűzzek az előző válaszhoz...

Fogadd meg!

2011. jan. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát utólag mindig megfogadom, hogy legközelebb húzok kesztyűt, de sose jut eszembe előtte. A zsíroldóba mondjuk csak az ujjaim vége szokott beleérni ahogy fogom a szivacsot, de a domestos sokszor az egész kezem lepi.
2011. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én se húzok sose kesztyűt,mindig elfelejtem,mikor már belekezdek,akkor meg már mindegy úgy vagyok vele....mondjuk ha a kádat...stb domestosozom,akkor azt kesztyűben,de pont ma hideg zsiroldóztam,olyankor sose húzok kesztyűt,és ráfolyt az egész kezemre,hát jó volt nagyon....lehet nekem ez tette tönkre a kezem,mert a bütykeimnél,majdnem az összesnél úgy ki van száradva,piros is,és viszket sokszor,lehet allergiás vagyok rá.Vagy ekcéma,nemtusom...de már tervezem kb 1hónapja hogy megmutatom bőrgyógyásznak,de sajnos sose jutok el....
2011. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:
Előzőnek: kontakt ekcéma, azaz. :-S
2011. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!