Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás befejezése után,...

Szoptatás befejezése után, mennyi idővel utána jött meg a menstruációtok először? (Nekem nem jött meg szoptatás alatt! )

Figyelt kérdés
Már több, mint 1.5 hónap eltelt, de még mindig nem jött meg. Normális ez?
2011. jan. 31. 10:59
 1/1 Elsa ***** válasza:

Szia :) Normális dolog, hogy szoptatás alatt elmarad a menses. Én kifejezetten élveztem, hogy nem kell bajlódni vele. (Épp elég a picibabaával:))

Van, akinek megvannak a napjai ezalatt is - hát, neki nem oly kellemes.

Elmaradhat azonban a menses azért is - szoptatás alatti időről beszélünk még -, mert a mama úgy tudja, hogy ezalatt nem eshet teherbe, s bizony mégis megfogan az új kis jövevény :)

Nos, ha nem ez a válasz a kérdésedre, azaz nem vársz megint babát, akkor a régi kerékvágásba való visszaállás eltarthat több hónapig is. Ne aggódj, a természet rendje nem feledkezett meg rólad sem ! :)

2011. febr. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!