Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt hogy van meg...

Szoptatás alatt hogy van meg a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Nekem 6 hétig szülés után megvolt aztán 2 hetente megjött 8-10 napra, a 3. hónapban már rendesen megjött 28 napra és most 2 hónapja semmi.

Szedek fogamzásgátlót, most elküldött a doki terhességi tesztre a laborba. Szerintetek lehetek terhes? 6 hónapos baba anyukája


2011. máj. 21. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, 1. gyereknél: 23 hónapig szopizott, 12 hónap után jött meg először (nem szedtem semmit).

2. gyereknél: 13 hónapig szopizott, nem jött meg, 9 hónaposan ismét teherbe estem:-))) (nem szedtem semmit)

3. gyerek most 10 hónapos, szopizik, még nem jött meg (AZALIA-t szedek)

az első 6 hétben lochia volt, nem menstruáció, gondolom...

Mit szedsz? AZALIA-t, mert attól teljesen összevissza is megjöhet, nem biztos h terhes vagy.

2011. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kedves első!


azt hogy érted, hogy 9 hónaposan ismét teherbe estél. A babád volt 9 hónapos és nem vetted észre, hogy terhes vagy mert még nem jött meg?

2011. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szó szerint így. Nekem egyik gyereknél sem volt hányinger, csupán mellfeszülés. De mivel szoptattam, így ez sem. Rutin vizsgálatra mentem, amikor a doki közölte, h talán abba kellene hagyni a szoptatást, így a félidőn túl... Ekkor már mozgott a baba. De mivel annyira akartam még egy gyereket, hogy már fél éve a bélmozgásaimat is "babamozgásnak" véltem (és volt egy téves riasztás is pozitív terhességi teszttel), egyszerűen nem mertem komolyan venni magamat sem. Visszaszámolva pedig 9 hónapos volt a középső gyerek, amikor a legkisebbik megfogant.
2011. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ez jó:) csak azért kérdezem mert mi is szeretnénk kistesót de még nem jött meg, bár még csak 5 hónapos a kismanónk. akkor ezek szerint így is van esély a babára:)
2011. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát félek egy kicsit, amúgy Azaliat szedek én is.

2011. máj. 21. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!