Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért sír a kislányom szopi...

Miért sír a kislányom szopi közben?

Figyelt kérdés

Eddig semmi baj nem volt, most viszont félbe hagyja, ordít, már tiszta vörös a buksija. Büfi volt, tejem van. Nem szokott ilyet csinálni, ez tiszta tortúra. Máskor mosolyog! Ezt is befolyásolhatja a front?

3 hós


2009. febr. 8. 10:46
 1/2 A kérdező kommentje:

Most háromszoros nekifutásra evett 180-at, ennyi még sosem evett! Aztán jött is vissza bőven a büfivel:(

Miért lett ilyen mohó?

2009. febr. 8. 10:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Napról napra erősödik, erősebben szív és nyel. Szerintem semmi problémája, csak lehet,hogy gyorsabban lakna jól.

Ha két mellből szoptatsz, próbáld, hogyha az egyikből már kiette a nagyját átteszed a másikra, mert a teli mellekből úgymond jobban ömlik a tej. Hátha ez gyorsan jóllakatja és lesz türelme utána az első mellet teljesen kiűríteni.

Ezzel a megoldással azonban óvatos legyél, mert bár nem minden kisbabánál, de van akinél igen pociproblémákat okozhat, hogy az elsőtej, majd a hátsótej után ismét elsőtejet szív. Én úgy tudom, hogy a kétfajta tejci laktóztartalma eltérő és ez okozhat gondokat. Ezt majd úgyis kitapasztalod.

Az én cicirángató kisbabámnál az is bejött, hogy a vállamra, ami a látóterébe esett piros, vagy színes kendőt terítette,. ez rendkívül odaszegezte a tekintetét és "elfelejtett" cibálni.

Minden jót, boldog babázást!

2009. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!