Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egészségesebbek-e a hosszú...

Egészségesebbek-e a hosszú ideig szoptatott gyerekek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt 11.20as

Kérdező! Azt hogy vitainditó kérdés nem bántásnak szántam. Nagyon félreértelmeztél valamit a válaszomban. De általában az ilyen kérdésnél mindig egymásnak ugornak sajnos az anyucik. Én nem irtam semmi bántót szerintem. Leirtam a tapasztalataimat, bevallottam hogy tápisak voltak a babáim és hogy azóta is gyötör a bűntudat, mert tudom hogy az lett volna a legjobb nekik.

Sajnálom ha megbántottalak, nem ez volt a célom.

2011. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az én lányom bő egyéves koráig szopizott, a tesóm ugyanakkor született lánya majdnem két éves koráig. Ő már pelenkásként is minden vackot elkapott, volt szalmonellás, bárányhimlős, torokgyulladás, középfülgyulladás, stb. Az enyém egyszer volt a bölcsiben beteg, oviban talán kétszer, majd harmadikos koráig egyszer sem betegedett meg a suliban.
2012. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 xStefix ***** válasza:

... szóval a válasz a kérdésre, igen, általában ritkábban betegszenek meg és hamarabb gyógyulnak. (Csak úgy, mint azok, akik LGG probiotikumot esznek. :)

De ezalól mindig lesznek kivételek - akik csak tovább erősítik a szabályt. ;)

2012. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

_"... szóval a válasz a kérdésre, igen, általában ritkábban betegszenek meg és hamarabb gyógyulnak."

Én ezt erősen cáfolom!!! 4éves kislányom eddig minden volt csak beteg nem. Kisebb megfázásokat leszámítva,de lázas még soha nem volt semmitől,pedig 2hónapos korától tápszert evett,1évesen tehén tejet.


Szóval ezt így egyértelműen kijelenteni én nem merném!

2012. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 xStefix ***** válasza:
Mit is jelent az, hogy általában..?
2012. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hiába van ott az "általában",én akkor sem jelenteném ki!
2012. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 xStefix ***** válasza:
Akkor örülj, hogy te nem én vagy. ;)
2012. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!