Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most cumi vagy cici?

Most cumi vagy cici?

Figyelt kérdés

A kislányom nem nagyon akar szopni,kicsit lustácska,nagyon sokat próbálkozom,de mindig bealszik,és nehezen ébred.Kb 2 óra alatt evett 80 grammot.

Így fejem és cumisüvegből adom neki,de minden etetést szopival kezdünk,abban a reményben hátha megügyesedik.

De ma észrevettem valami,szopizott kb 30 grammot,aztán cumisüvegből evett 40 grammot,és még sírdogált,gondoltam még éhes lehet,hát megpróbáltam ciciből és láss csodát 10 perc alatt evett 40 grammot.Lehet ez a trükk?

Más is volt már hasonló helyzetben?


2009. febr. 12. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:

persze. én is így csináltam. Aztán egyszercsak rájött a dologra és szépen evett ciciből is. Biztosan van olyan baba aki elhagyja a szopit ha üvegből is kap, de nálunk ez nem jelentett gondot. Ha nektek sem probléma, nyugodtan csináld így tovább! esetleg add oda neki mindkét cicit, az elején gyorsabban jön a tej, elmúlik a nagy éhség és utána lesz türelme "bénázni".

Sok sikert!

2009. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!