Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az első gyerekemet gond...

Ha az első gyerekemet gond nélkül tudtam szoptatni, akkor a másodikat is fogom tudni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nagy valószínűséggel igen...

dehát azt sokminden befolyásolja, de általában igen a válasz!!

2009. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elso babanal kiderult, hogy az esetedben nincs fizikai akadalya a szoptatasnak, vagyis masodjara elvileg meg simabban fog minden menni es csak rajtad es a kisteson mulik a siker. Rajtad, hogy helyesen etkezz es pihend ki magad, ovakodj a stressztol. A baban pedig, hogy hamar elsajatitsa a megfelelo szopasi tehnikat es ne zavarja cumi vagy cumisuveg hasznalata. Ha megis adodik valami varatlan gond, nyugodtan fordulj szoptatasi tanacsadohoz. Mar az interneten is meg lehet talalni oket.
2009. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönom a válaszokat!

Már 5 éves a lányom és őt minden gond nélkül tudtam szoptatni. Most 24 hetes terhes vagyok, és én eddig teljesen biztos voltam abban, hogy ha először ment, akkor most is biztos sikerülni fog. Anyukám viszont "kedvesen" megjegyezte, hogy ez egyáltalán nem így van, a kettő nem függ össze egymással, készüljek fel arra, hogy esetleg tápszert kell adnom a második gyerekemnek.

De most megnyugtattatok, köszi!

2009. febr. 13. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem akarok vészmadárkodni de anyudnak igaza van. Nagy valószínűséggel sok tejed lesz de lehet hogy nem. Az első gyerekemnél alig volt tejem állandó fejés mellett sem, elkönyveltem hogy nem vagyok tejcsárda, a második gyerekem születésekor már egyből kértem a tápszeres receptet, de csodák csodája lassan 5 hónapos a lányom és csak szopik. Sok tejet kívánok nektek!
2009. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!