Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Alig van tejleadó reflexem,...

Alig van tejleadó reflexem, és a tejem is kevés, el fog apadni?

Figyelt kérdés
Amikor elkezd a babám szopizni, 3-4 perc mire beindul, és csak pár percig tart.Érzem, hogy utána a semmit szívja:-( Akkor ez azt jelenti, hogy lassan vége, el fog apadni a tejem? 7 hónapos a lányom, korábban többször éreztem a reflexet...nem is tudom, hogy egyáltalán elég-e neki a tejem, félek, hogy nem:-(
2011. febr. 18. 10:43
 1/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
A tejleadó reflex gyengülése majd elmaradása azt jelzi, igen. :/ Próbáld többször szoptatni, vagy fejj, ahogy neked egyszerűbb, de a reflex nemigen fog visszatérni, úgy meg csak kínszenvedés az egész. De vigasztaljon az, hogy ennyi idő alatt bőven megkapta, ami neki kell. Ügyes vagy.
2011. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod kedves vagy!Próbálkozom még, de ha nem megy nem fogom erőltetni, akkor adok neki tápszert.
2011. febr. 18. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem sincs sokszor reflexem és egy etetésnél csak egyszer van.Ha nyeldekel akkor nem biztos hogy a semmit szívja.Amúgy csatlakozom az előzőhöz.Ügyes vagy hogy eddig tudtad szoptatni és már ha azt nézzük a hozzátáplálás már ideális neki.Én örültem volna ha az első fiamat eddig tudom szoptatni,most a másodiknál másképp csinálok mindent és remélem tovább fog tartani a szoptatás.
2011. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy nagyon! Már elkezdtük a hozzátáplálást, csak arra gondoltam,hogy reggel és este még kapna kiegészítésnek tápszert. De ez csak most egy hirtelen ötlet, még át sem gondoltam, ez az apadás szinte csak tegnap tudatosult bennem.
2011. febr. 18. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!