Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? Nem indul be...

Mit tegyek? Nem indul be mindig a tejleadó reflexem.

Figyelt kérdés
A kisfiam 3 hónapos múlt, de már nem szopik így fejem neki és ha kell tápszerrel pótlom. De nem mindig indul be így nem tudok kifejni 20 ml-nél többet. Elapadhat így a tejem?
2009. febr. 15. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod rendesen kifejni bizony csökkenhet a mennyiség. Kísérletezz neked mi a legjobb fejés előtt! Egy meleg zuhany maszír kellemes zene! Lényeg,hogy kikapcsolodj! Türelmesen várd ki míg elindul! Nekem van amikor 4-5 perc is kell mire elkezd jönni a tejcsi! Ne add fel! Miért nem szopizik a baba?
2009. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Várok én türelmesen, de azért 1 óra után már megunom meg fáj is, meg már annyira felhúzom magam rajta ilyenkor, hogy azért se indul be. Avent kézit használok. Kb. 1 hónapja kevés lett a tejem, a fiam nem akart cicizni, fejni ekkor se tudtam, bepánikoltam és tápszert adtam neki. Szép lassan leszokott a ciciről(cumizavar), már csak éjjel fogadja el, de azt se mindig. Üvölt, elfordítja a fejét, vergődik a kezemben ilyenkor :(
2009. febr. 15. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor 1 hónapja nem "használjátok" a cicidet? Csak kizárólag fejed azóta? Naponta hányszor?
2009. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éjjelente 2x is szopott(akkor is csak keveset amíg visszaaludt. De már azt sem. Kb. 3 óránként fejek néha éjjel is.
2009. febr. 16. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem,hogy fejj továbbra is de nem akarok okoskodni írd meg Eszternek a történetedet válaszolni fog! Nekem mis ő segített [link]
2009. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, írtam neki!!:)
2009. febr. 16. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!