Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyümölcsből milyen turmixokat...

Gyümölcsből milyen turmixokat lehet készíteni vegyesen?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem,mert szoptatok és gondolom nem mindegy milyen gyümit ehetek,mert állítólag van olyan ami puffaszt(?)Mostanában nagyon megkívántam a gyümölcsturmixot,vagy zöldségekből is akár lehet.Aki jártas ebben,adjon nekem ötleteket,tanácsot.Köszönöm szépen!2 hónapos anyuka :)
2009. febr. 14. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem tudom, melyik gyümölcs puffaszt, de a "k" betüs kajáktól biztosan nem puffaszt jobban :)

Szerintem bármit ehetsz - gyümit - nem lesz a babának semmi baja. Amugy meg nem törvényszerű, hogy fájjon a hasa a puffasztó étlektől. Az én kislányomnak sem fáj, pedig én 6 hetes kora óta mindent eszek, káposzától kezdve babig, borsóig, és gyümölcsöt is.

amugy én ugy figyeltem meg nála, hogy egyszerre egy fajtát ettem, ha aznap nem fájt a poci, nem volt gond.

2009. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,és én is úgy gondolom ahogy Te.Mindent lehet,csak mértékkel.Mondjuk a bab,borsó ezektől felfújódok,így kihagyom az étrendemből. :) Akkor gondolom lehet vegyesen gyümölcsturmixot csinálni.Mert mostanában ezt kívánom :)

További szép napot!

2009. febr. 15. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!