Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok többet a gyümölc...

Mikor adhatok többet a gyümölcsből a babámnak? Hozzátáplálás)

Figyelt kérdés
most kezdtük a hozzátáplálást,almával.3 napig almalevet kapott,ma kapott először pürét kb 10 pici kanállal.nem mertem neki többet adni pedig nagyon szeretett volna még enni,sírt mikor elvettem.mikor adhatok neki annyit amennyi jól esik neki?köszönöm
2010. nov. 17. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
én annyit adtam a babámnak, amennyi jól esett neki. Ha a létől nem volt baja, a pürétől sem lesz.
2010. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki többet is ha kívánja,semmi baja nem lesz.
2010. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó,köszönöm:)

ti hány napig adtatok egy gyümölcsöt?

2010. nov. 17. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is annyit adtam,amennyit kívánt.Pl. a főzelék kóstoltatásnál már a második nap megette az egész üveg bébiételt,úgy tátogott,mint egy éhes kismadár.Én általában két napig adok egy gyümit,de ez változhat.Ha többet vettem,és marad még,akkor 3 nap is lehet.Almából csak max. két nap,mert a doki mondta,hogy fogja a székletet.
2010. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mi ma esszük 3 napja az almát,de amúgy is nehezen kakil a babám,akkor holnap kezdhetem a barackot,?
2010. nov. 17. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!