Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS, nem akarja elfogadni a...

SOS, nem akarja elfogadni a cicimet?

Figyelt kérdés
4 hós babám, anyatejes, 2 napja este kezdte el, hogy nem volt hajlandó szopizni. Egész nam nem volt gond, rendesen evett mindkét ciciből. Aztán este nem tudtam cicire tenni, ordított (ő nem szokott sírni) keservesen, hogy éhes. Cumisüvegből elfogadta a tejet, mikor kicsit megnyugodott hirtelen elvettem a cumisüveget és átettem cicire, akkor mintha nem történt volna semmi. De ma szopi közben megint ordított, hogy éhes, és alig tudtam megnyugtatni, fél óra múlva tudtam visszatenni cicire.Vajon mitől lehet?
2011. febr. 25. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is küzdünk néha ilyen jelenséggel, megfeszíti magát, ordít, ha megpróbálom cicire tenni, de közben tudom és látom, hogy éhes. Nálunk a hasfájás okozta 99%. Mióta alaposabban büfiztetem, újra adok neki Espumisant, nagyjából abbamaradt ez a jelenség. Amit be tudtam még vetni, alvás után, még félkómás állapotban cicire teszem, akkor mindig elfogadja.
2011. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy "korosztályos" probléma. Lányom szintén 4 hós, és nem hajlandó szopizni. Nagyon sok időmbe telik, mire végre meg tudom etetni. Szopi közben pedig egyfolytában "panaszkodik".

Eddig nekünk is hasfájós volt, de úgy tűnt kezdi kinőni. Úgyhogy én már nem tudom mi lehet az oka. Úgy érzem most már kevésbé érdekli őt a szopizás, és nincs kedve vele bajlódni.

2011. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk is van ilyan, 2 és fél hónapos a babám. Még mérem hogy mennyit eszik, és azt vettem észre hogy este felé nem kell a cici. MEgfigyeltem hogy ilyenkor nem jön olyan hamar a tej mint reggel meg de-t, és a reflex sem indul be hamar , felhergeli magát , és már csak üvölt a cicin. feszeng , nyugatalan, megmértem és volt hogy csak 40 ml szopizott, tehát lustult is, és a tejemmel is lehet gond, így fagyasztóból adtam neki, és megnyugosott, nem volt cumizavar sem. Lehet ő is türelmetlen és nincs kedve dolgozni:((
2011. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!