Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tegnap nagyon összevesztünk a...

Tegnap nagyon összevesztünk a férjrmmel, volt kiabálás sírás meg minden, azóta az 1hónapos babám nagyon nyugtalan, lehetséges hogy az anyatejel étadtam neki az idegeskedésem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Megérzi ha ideges vagy azért nyugtalan szerintem.
2011. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"anyatejel étadtam neki az idegeskedésem?"


nem az anyatejjel hanem a viselkedésed az érzelmi hullámzásodat érzi.


jobb az ilyet kerülni.

2011. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az anyatejjel!egyszerűen érzi,hogy valami nem stimmel!A lehető éegrosszabb,hogy a baba előtt kiabáltok!Nálunk is volt már ilyen és Ő is sírt!Mert megérezte,hogy valami nem jó!Erre nagyon oda kell figyelni!Most dédelgesd sokat és mondd el neki,hogy nincs semmi baj és,hogy nagyon szereted!Hidd el meg fog nyugodni,nálunk bevált!
2011. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi dokink szerint a pici azt is érzi, ha te pl. egy horrorfilmen rettegsz a szomszéd szobában.
2011. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!