Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a neve az új ekcéma krémnek?

Mi a neve az új ekcéma krémnek?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban szoptatok,és nagyon kijött az ekcémám.A saját jól bevált krémeim szteroidot tartalmaznak,így csak néha kenem be a kezem.Vettem a babának(ő is ekcémás)Sanatopic nevű krémet,neki bevált nekem nem nagyon.Hallottam valahol,hogy kb 1 hónapja megjelent egy újfajta krém.A nevét sajna nem tudom.Ha valaki tudja,az jó lenne!
2009. febr. 18. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ADVANTAN nem tudom hogy ez új e, de nekünk nagyon jó volt
2009. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amiről én tudok az a Sudocrem. Van felnőtteknek és van kifejezetten babák részére is. Ez nem a legújabb de állitolag jo.
2009. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
excipial lipolotion is nagyon jó
2009. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd kipróbálom őket!Valamelyik biztosan jó lesz,legalábbis remélem!
2009. febr. 19. 08:09
 5/5 anonim válasza:
nekem nem jott be a sudocrem egy kalap s... viszkettem tőle max a piros szőrtüszőkre jo
2009. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!